Valdovų rūmų muziejus jungiasi prie Mokslo ir žinių dienai skirtos iniciatyvos

Minėdama Mokslo ir žinių dieną, Kultūros ministerija rekomenduoja šalies muziejams leisti moksleiviams nemokamai lankyti jų ekspozicijas. Prisidėdamas prie šios iniciatyvos, Valdovų rūmų muziejus kviečia savo jaunuosius lankytojus naujus mokslo metus pasitikti kartu, susipažįstant su Lietuvos istorija bei jos kultūros paveldu.

Rugsėjo 1-ąją muziejaus darbo valandomis – nuo 10.00 iki 18.00 val. (paskutiniai lankytojai įleidžiami likus valandai iki muziejaus uždarymo) – į Valdovų rūmus atvykę dieninių bendrojo lavinimo mokyklų ir Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos moksleiviai bei konservatorijų mokiniai turės galimybę nuolatines ekspozicijas lankyti nemokamai.

Tai jau ne pirmoji Kultūros ministerijos iniciatyva, kai šalies jaunimui sudaromos galimybės nemokamai lankyti muziejus. Šių metų kovo mėnesį, minint Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-metį, Kultūros ministerija kartu su Švietimo ir mokslo ministerija pakvietė moksleivius ir studentus pinti trispalves apyrankes, tapusias nemokamu bilietu į muziejų.

Susiję įrašai

Daugiau straipsnių

Pažintis su turtingas meno kolekcijas saugančia Lenkijos mokslų ir menų akademija – paskaitą skaitys akademikas hab. dr. Janas Ostrovskis

20240617

Birželio 28 d., penktadienį, 18 val. Valdovų rūmų muziejuje bus skaitoma paskaita apie išskirtinius fondus turinčią Lenkijos menų ir mokslų akademiją. Iš šių fondų į muziejų atvežta tarptautinė graviūrų paroda „Nuo pasaulio sukūrimo iki apokalipsės“ bus atidaryta paskaitos „Lenkijos mokslų ir menų akademija bei jos rinkiniai“ išvakarėse. Vieną seniausių Lenkijos mokslo institucijų ir jos kolekcijas pristatys žymus lenkų dailės istorikas, Lenkijos mokslų ir menų akademijos prezidentas, buvęs ilgametis Krokuvos Vavelio karališkosios pilies direktorius, Valdovų rūmų muziejaus tarybos garbės narys, akademikas, profesorius, habilituotas mokslų daktaras Janas Ostrovskis (Jan Ostrowski).

Plačiau

Dr. Tomos Zarankaitės-Margienės ir kolegų archeologų knyga – „Top 30“ knygų sąraše!

20240614

15min.lt vyr. redaktoriaus pavaduotojas Audrius Ožalas parengė 30-ies geriausių negrožinės literatūros knygų sąrašą. Labai džiaugiamės, kad Valdovų rūmų muziejaus kultūros istorikė dr. Toma Zarankaitė-Margienė, kartu su kitais autoriais – dr. Giedre Piličiauskiene ir dr. Povilu Blaževičiumi, išrinkta kaip vieno geriausių leidinių autorė. Kolektyvinė monografija „Šunys Lietuvoje XIII–XVIII amžiuje“ (Vilniaus universiteto leidykla) buvo pristatyta šiais metais per knygų mugę.

Plačiau

Publikuota: 2015-08-31 13:53
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika