Nuo šiol Valdovų rūmuose nuolaidos taikomos ir kariams

Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai išplėtė nuolaidų paketą ir nuo šiol nuolaidas taikys ir Lietuvos kariuomenėje tarnaujantiems profesinės karo tarnybos kariams bei kariams savanoriams. Atėję apžiūrėti Valdovų rūmų muziejuje įrengtų ekspozicijų ir pateikę tarnybinį pažymėjimą, jie bilietą galės įsigyti su 50 proc. nuolaida.

Valdovų rūmų muziejuje lankytojų šiuo metu laukia dvi nuolatinės ekspozicijos, atspindinčios istorinės rezidencijos funkcijas, o nuo rugsėjo 18 d. bus galima apžiūrėti unikalią parodą „Europos Viduramžių ir Renesanso gobelenai. Gijomis išausta istorija“. Muziejuje galima susipažinti su unikaliais radiniais, rūmų raidos maketais, ikonografine medžiaga ir tekstiniais komentarais, vėlyvosios gotikos, Renesanso ir ankstyvojo baroko reprezentaciniais interjerais ir kt.

Beveik prieš metus vartus atvėrusius Valdovų rūmus jau aplankė daugiau kaip 350 tūkst. lankytojų. Muziejus lankytojus priima kasdien, išskyrus pirmadienius. Darbo dienomis Valdovų rūmai atviri nuo 11 iki 18 val., šeštadieniais ir sekmadieniais – nuo 11 iki 16 valandos. Bilietų kasos uždaromos likus vienai valandai iki darbo laiko pabaigos.

Įprasto bilieto kaina – 10 litų. Taikomos įvairios nuolaidos moksleiviams, studentams, senjorams, šeimų grupėms. Vaikai iki 7 metų, vaikų ir vaikų globos namų auklėtiniai, neįgalieji muziejų darbuotojai, akredituoti miesto gidai muziejuje gali lankytis nemokamai.

Susiję įrašai

Daugiau straipsnių

Vasarą Valdovų rūmų muziejus dirba ilgiau!

20240531

Pradedame vasaros sezoną, kuris bus pilnas puikios muzikos, kino bei istorijos. Taip pat ilgėja muziejaus darbo laikas ir jame galėsite apsilankyti visomis savaitės dienomis!

MUZIEJAUS DARBO LAIKAS VASARĄ (birželio 1 d. – rugpjūčio 31 d.):
I, II, III, VII 10.00–18.00
IV, V, VI 10.00–20.00
 

Plačiau

Dr. Tomos Zarankaitės-Margienės ir kolegų archeologų knyga – „Top 30“ knygų sąraše!

20240614

15min.lt vyr. redaktoriaus pavaduotojas Audrius Ožalas parengė 30-ies geriausių negrožinės literatūros knygų sąrašą. Labai džiaugiamės, kad Valdovų rūmų muziejaus kultūros istorikė dr. Toma Zarankaitė-Margienė, kartu su kitais autoriais – dr. Giedre Piličiauskiene ir dr. Povilu Blaževičiumi, išrinkta kaip vieno geriausių leidinių autorė. Kolektyvinė monografija „Šunys Lietuvoje XIII–XVIII amžiuje“ (Vilniaus universiteto leidykla) buvo pristatyta šiais metais per knygų mugę.

Plačiau

Publikuota: 2014-09-12 18:52
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika