Rugpjūčio 14, 16 ir 17 d. Valdovų rūmų muziejuje – lankymo apribojimai, o rugpjūčio 15 ir rugsėjo 2 d. muziejaus ekspozicijos nedirbs

Informuojame, kad šių metų rugpjūčio 14–17 d. (imtinai) Nacionaliniame muziejuje Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose numatyti Rūmų istorinės ir architektūrinės raidos ekspozicijos (I maršrutas) rūsio grindų impregnavimo darbai. Todėl šiomis dienomis lankytojai galės apžiūrėti tik dalį rūsiuose esančios ekspozicijos, o rugpjūčio 15 d., kai švęsime valstybinę šventę, Žolinę (Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų dieną), muziejus nedirbs. Nedarbo diena numatyta ir rugsėjo 2 d., kuri yra muziejaus sanitarinė diena.
 
Muziejaus darbo dienomis vykstant minėtiems rūsio grindų impregnavimo darbams, Lankytojų vestibiulyje ir pirmame aukšte esančią Rūmų istorinės ir architektūrinės raidos ekspozicijos atkarpą, Rūmų atkurtų istorinių reprezentacinių interjerų ekspoziciją, taip pat lobyną ir iždinę bus galima lankyti įprasta tvarka. 
 
Atsiprašome už nepatogumus.

Susiję įrašai

Daugiau straipsnių

Europos senosios muzikos atlikėjai ir specialistai – Vilniuje, Valdovų rūmuose

20250314

Valdovų rūmų muziejuje dvi dienas vyko Europos senosios muzikos tinklo REMA generalinė asamblėja ir konferencija, į Baltijos šalis sugrįžusi po trylikos metų. REMA delegatai galėjo artimiau pažinti Lietuvos senosios muzikos lauką tarptautiniame Marco Scacci senosios muzikos festivalyje, Lietuvos muzikologė Aleksandra Pister skaitė pranešimą apie senosios muzikos tradiciją, raidą ir situaciją Lietuvoje. REMA konferencijoje aptarti pokyčiai, esama situacija, apžvelgtos perspektyvos.

Plačiau

Kovas – tarptautinis moterų istorijoje mėnuo. Lietuvos didžioji kunigaikštienė Ona Vytautienė

20250314

Kovo mėnuo minimas kaip Tarptautinis moterų istorijoje mėnuo, kai prisimenamos ir pagerbiamos moterys, palikusios ryškių pokyčių Lietuvos istorijoje. Todėl Valdovų rūmų muziejaus svetainėje ir socialiniuose tinkluose šį mėnesį paminėsime kelias ypatingas moteris, kurios Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje buvo svarbios, įdomios ir žymios asmenybės.
 
Pirmoji ryški Lietuvos moteris, kurią visiems verta prisiminti, yra Ona Vytautienė – Lietuvos didžioji kunigaikštienė, Vytauto Didžiojo pirmoji žmona.

Plačiau

Kovas – tarptautinis moterų istorijoje mėnuo. Lietuvos didžioji kunigaikštienė ir Lenkijos karalienė Bona Sforca

20250318

XVI a. valdovė Bona Sforca turėjo nemažai titulų – Lietuvos didžiosios kunigaikštienės, Lenkijos karalienės, Bario ir Rosano kunigaikštytės. Bona buvo aktyvi politinio gyvenimo dalyvė ne tik Lietuvoje ar Lenkijoje, bet ir visoje Europoje. Tai viena žinomiausių, labiausiai legendomis apipintų Lenkijos Karalystės ir Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovių.

Plačiau

Publikuota: 2014-08-07 09:56 Atnaujinta: 2014-09-02 09:36
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika