Gruodžio 18–22 d. Valdovų rūmuose – lankymo apribojimai

Informuojame, kad šių metų gruodžio 18–22 d. (imtinai) Nacionaliniame muziejuje Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose numatyti Rūmų istorinės ir architektūrinės raidos ekspozicijos (I maršrutas) rūsio grindų impregnavimo darbai. Todėl gruodžio 18–19 d. lankytojai galės apžiūrėti tik dalį rūsiuose esančios ekspozicijos, o gruodžio 20–22 d. į šią ekspozicijos dalį bus negalima patekti.
 
Tačiau pirmame aukšte esančią Rūmų istorinės ir architektūrinės raidos ekspozicijos atkarpą, Rūmų atkurtų istorinių reprezentacinių interjerų ekspoziciją, taip pat lobyną ir iždinę bus galima lankyti įprasta tvarka. 
 
Atsiprašome už nepatogumus.

Susiję įrašai

Daugiau straipsnių

Pažintis su turtingas meno kolekcijas saugančia Lenkijos mokslų ir menų akademija – paskaitą skaitys akademikas hab. dr. Janas Ostrovskis

20240617

Birželio 28 d., penktadienį, 18 val. Valdovų rūmų muziejuje bus skaitoma paskaita apie išskirtinius fondus turinčią Lenkijos menų ir mokslų akademiją. Iš šių fondų į muziejų atvežta tarptautinė graviūrų paroda „Nuo pasaulio sukūrimo iki apokalipsės“ bus atidaryta paskaitos „Lenkijos mokslų ir menų akademija bei jos rinkiniai“ išvakarėse. Vieną seniausių Lenkijos mokslo institucijų ir jos kolekcijas pristatys žymus lenkų dailės istorikas, Lenkijos mokslų ir menų akademijos prezidentas, buvęs ilgametis Krokuvos Vavelio karališkosios pilies direktorius, Valdovų rūmų muziejaus tarybos garbės narys, akademikas, profesorius, habilituotas mokslų daktaras Janas Ostrovskis (Jan Ostrowski).

Plačiau

Dr. Tomos Zarankaitės-Margienės ir kolegų archeologų knyga – „Top 30“ knygų sąraše!

20240614

15min.lt vyr. redaktoriaus pavaduotojas Audrius Ožalas parengė 30-ies geriausių negrožinės literatūros knygų sąrašą. Labai džiaugiamės, kad Valdovų rūmų muziejaus kultūros istorikė dr. Toma Zarankaitė-Margienė, kartu su kitais autoriais – dr. Giedre Piličiauskiene ir dr. Povilu Blaževičiumi, išrinkta kaip vieno geriausių leidinių autorė. Kolektyvinė monografija „Šunys Lietuvoje XIII–XVIII amžiuje“ (Vilniaus universiteto leidykla) buvo pristatyta šiais metais per knygų mugę.

Plačiau

Publikuota: 2013-12-09 08:07 Atnaujinta: 2014-01-05 14:15
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika