Gegužės 1 ir 3 dienomis Valdovų rūmų muziejus nedirbs

Gegužės 1 ir 3 dienomis Valdovų rūmų muziejus nedirbs

 

Mieli lankytojai, atkreipiame dėmesį, kad šį savaitgalį, gegužės 1 ir 3 dienomis, Valdovų rūmų muziejus nedirbs. Maloniai kviečiame apsilankymą planuoti kitomis dienomis.
 
Lietuvoje gegužės pradžioje minimos dvi šventės, per kurias Valdovų rūmų muziejus nedirba. Viena jų – gegužės 1-oji, Tarptautinė darbo diena, skirta pagerbti darbuotojus, jų indėlį į visuomenę ir priminti apie darbo teises, socialinę apsaugą bei orias darbo sąlygas. Lietuvoje ši diena yra oficiali nedarbo diena.
 
 
Pirmasis gegužės sekmadienis (gegužės 3 d.) – Motinos diena, kai pagerbiame mamas ir dėkojame už jų rūpestį, meilę bei pasiaukojimą šeimai. Valdovų rūmų muziejus šią dieną nedirba ir kviečia ją skirti šiai prasmingai progai. 

Susiję įrašai

Daugiau straipsnių

Skaudžios istorijos ir jų pamokos – „Varšuvos-Vilniaus kolokviumuose“

Skaudžios istorijos ir jų pamokos – „Varšuvos-Vilniaus kolokviumuose“

20260604

Valdovų rūmų muziejuje tęsiasi ciklas „Varšuvos-Vilniaus kolokviumai“. Šį kartą apie politiką, valstybių istoriją žinomi rašytojai, teisės specialistai, sociologai ir istorikai diskutuos tema „Karo nusikaltimai be senaties: nuo Katynės iki Bučos“. Diskusija vyks 2026 m. birželio 10 d. 18.00 val. Valdovų rūmų muziejuje.
 

Plačiau

Pakeliui į susitikimą su Karavadžu

Pakeliui į susitikimą su Karavadžu

20260604

Visiems, besilankantiems Valdovų rūmų muziejuje ir skubantiems pamatyti Karavadžo šedevrą „Šv. Marijos Magdalietės ekstazė“, siūlome einant Atkurtų istorinių interjerų maršrutu atkreipti dėmesį ir į kitus antrame ir trečiame aukštuose eksponuojamus paveikslus. Prie su Karavadžo gyvenimu ar kūryba vienaip ar kitaip susijusių meno kūrinių, etikečių stoveliuose, lankytojai ras sudėtus rausvus taškelius – taip sužymėti Karavadžo mokytojų, sekėjų ar jo priešininkų sukurti paveikslai, esantys Valdovų rūmų muziejaus kolekcijoje ir mecenato dr. Prano Kiznio galerijoje.

Plačiau

Parodoje – Karavadžo paveikslas, laikytas dingusiu ilgus šimtmečius

Parodoje – Karavadžo paveikslas, laikytas dingusiu ilgus šimtmečius

20260603

Valdovų rūmų muziejus pristato vieno žymiausių pasaulio dailininkų – Karavadžo (Caravaggio) – kūrybą. Nuo birželio 3 d. muziejuje eksponuojamas Mikelandželo Merizio, geriau žinomo kaip Karavadžas (1571–1610), paveikslas „Šv. Marijos Magdalietės ekstazė“. Tai pirmas kartas, kai Lietuvoje surengtoje parodoje galima išvysti autentišką šio genijaus kūrinį.

Plačiau

Publikuota: 2026-04-28 13:48 Atnaujinta: 2026-04-28 16:25
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika