Radvilos. Kunigaikščių istorija ir paveldas. I tomas

Radvilos. Kunigaikščių istorija ir paveldas. I tomas

45.00

Klausimas

Užpildę ir išsiųsdami šią formą Jūs, kartu, sutinkate ir su mūsų svetainės Privatumo ir slapukų politika Privalomas laukas
Kodas:
000468
Svoris:
3.100 Kg.
Likutis:
10
Kategorija:
Tai tarptautinės parodos „Radvilos. Kunigaikščių istorija ir paveldas“, vykusios 2019 m. spalio 10 d. – 2020 m. sausio 12 d. Valdovų rūmuose, katalogas. I tomas.
 
Šioje knygoje („Tekstai“) išsamiai atskleidžiami įvairūs teminiai ir kontekstiniai kunigaikščių Radvilų istorijos ir paveldo pjūviai, taip pat trumpai pristatomas jų nekilnojamasis paveldas, o gausūs į parodą nepatekusių, su Radvilų gimine susijusių vertybių vaizdai iliustruoja daugiau nei dvi dešimtis esė pobūdžio tekstų. Katalogo tekstai suskirstyti į tris temas: „Giminė ir giminystė“, „Kultūra ir menas“ bei „Epilogas“. Juose supažindinama su šios giminės istorija – jos ištakomis, klestėjimo ir didžiausios galios valstybėje laikotarpiu bei giminės įtakos saulėlydžiu. Pristatomas svarbiausias kunigaikščių Radvilų mecenuotas (ne)kilnojamasis paveldas. Ši knyga tarsi apibendrina giminės istoriją. Šios knygos priedas – XIV a. – XIX a. pradžios Radvilų giminės genealoginis medis.
 
 
Visi katalogo tekstai (straipsniai ir parodos eksponatų aprašai) skelbiami lietuvių ir anglų kalbomis.
 
Pirmos knygos sudarytojai: Vydas Dolinskas, Gintarė Džiaugytė, Rita Lelekauskaitė.
 
Tekstų autoriai: Alma Braziūnienė, Paulius Bugys, Šviesė Čepliauskaitė, Vydas Dolinskas, Eimantas Gudas, Jolanta Karpavičienė, Jūratė Kiaupienė, Nelė Kostinienė, Ieva Kuizinienė, Rita Lelekauskaitė, Ingė Lukšaitė, Przemysławas Mrozowskis, Rimvydas Petrauskas, Virgilijus Pugačiauskas, Motiejus Radvila, Raimonda Ragauskienė, Agnė Railaitė-Bardė, Valdas Rakutis, Gintautas Sliesoriūnas, Ramunė Šmigelskytė-Stukienė, Jūratė Trilupaitienė.
 
Publikuota: 2024-04-29 15:31 Atnaujinta: 2024-04-29 15:40
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika