Renginiai

Pradžia  |  Lankytojams  >  Renginiai  >  Apžvalginė ekskursija (I–II maršrutas) su muziejaus gidu. Nemokamas sekmadienis Valdovų rūmuose

Apžvalginė ekskursija (I–II maršrutas) su muziejaus gidu. Nemokamas sekmadienis Valdovų rūmuose

2021 m. gruodžio 26 d. 13.00–15.00 val.
Valdovų rūmai

Laukiame Jūsų ekskursijoje pavieniams lankytojams! Apžiūrėsime išlikusius autentiškus mūrus, unikalius radinius, pasigrožėsime atkurtais istoriniais vėlyvosios Gotikos, Renesanso ir ankstyvojo Baroko interjerais. Jūsų laukia dr. Prano Kiznio paveikslų galerija, nacionalinės reikšmės dokumentu pripažinta Lietuvos didįjį kunigaikštį Vytautą (1392/1401–1430) ir jo žmoną Oną Vytautienę († 1418) vaizduojanti miniatiūra, Lenkijos karaliaus ir Lietuvos didžiojo kunigaikščio Žygimanto Augusto (1544/1548–1572) laiškas žmonai su paties valdovo parašu ir dar daug kitų įdomybių.

13.00 val. Registracija į ekskursiją čia.

Ekskursijos kaina

Užsiregistravusiam pavieniam lankytojui – 2,00 Eur + nemokamas lankytojo bilietas

Ekskursija vedama lietuvių kalba ne didesnei nei 25 asmenų grupei.

 

Jums patogiu metu (prieš ekskursiją ar po jos) galėsite individualiai aplankyti kitas muziejaus ekspozicijas (III maršrutą) ir parodą „KAD TĖVYNĖ GYVUOTŲ. Lietuva ir Lenkija 1791 m. Konstitucijos epochoje“ (IV maršrutą).

Primename, kad paroda „KAD TĖVYNĖ GYVUOTŲ. Lietuva ir Lenkija 1791 m. Konstitucijos epochoje“ veiks iki 2022 m. sausio 16 d., tad suskubkite ją aplankyti!

Muziejuje galima lankytis be galimybių paso, tačiau apsauginę veido kaukę dėvėti PRIVALOMA!

Primename, kad dėl COVID-19 ligos profilaktikos ir kontrolės kiekvieno asmens registracija į ekskursiją PRIVALOMA.