Erdvių nuoma

Pradžia  |  Muziejus  >  Nuoma  >  Erdvių nuoma

Valdovų rūmai – išskirtinė reprezentacinė erdvė pačioje Vilniaus širdyje. Virš seniausių Lietuvoje, net XIII a. menančių, ir vėlesnių Gotikos bei Renesanso mūrų įsikūręs modernus muziejus yra atviras Jūsų įspūdingiems ir svarbiems renginiams.

XIV–XVII a. čia rezidavo Lietuvos didieji kunigaikščiai ir Lenkijos karaliai – Gediminas, Vytautas, Žygimantas Senasis ir Žygimantas Augustas, Vazų dinastijos valdovai. Čia virė visos valstybės ir viso Vidurio, Rytų ir Šiaurės Europos regiono ne tik politinis, bet ir kultūrinis, meninis, visuomeninis gyvenimas: buvo rengiami oficialūs susitikimai ir posėdžiai, vyko įvairios šventės, turnyrai, pokyliai, koncertai, buvo statomos operos, priimami užsienio šalių valdovai ir diplomatinės pasiuntinybės. Valdovų rūmų muziejus stengiasi pratęsti daugelį istorinės rezidencijos tradicijų, atgaivinti jas naujomis sąlygomis. Tad greta įprastinio muziejaus lankymo, edukacinių užsiėmimų, rengiami ir istorines tradicijas atspindintys renginiai. Čia toliau vyksta svarbiausios valstybės iškilmės ir tarptautiniai renginiai: rūmuose surengti Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai renginiai, čia viešėjo Švedijos, Danijos, Norvegijos, Liuksemburgo valdovai ir kiti karališkųjų šeimų nariai, daugelio pasaulio valstybių ir svarbiausių tarptautinių organizacijų vadovai.

Muziejus kviečia ir Jus pabūti išskirtinėje erdvėje, atveriančioje istoriją dabarčiai. Muziejuje dirbanti komanda Jums pagelbės, kad teigiami įspūdžiai dar ilgai džiugintų Jūsų renginio dalyvius, o patirtis ir rezultatai – rengėjus, užsakovus bei tiekėjus.

Jūsų renginiams galime pasiūlyti daugiau nei 15 išskirtinių vidaus erdvių su istorine aplinka, du įspūdingus uždarus kiemus ir aikštelę Muziejaus prieigose, prie pietinio fasado. Jūsų pageidavimu pasiūlysime įgarsinimo, apšvietimo ir vaizdo aparatūros, pakylų, muzikos instrumentų nuomos paslaugas.

GALIMI RENGINIAI

Dėl renginio galimybės vykti Muziejuje sprendžia Muziejaus strateginio planavimo komitetas.

Norėdami išsinuomoti Muziejaus erdves renginiui, maloniai prašome;

  1. Perskaityti mūsų parengtą atmintinę (atsisiųsti dokumentą) ir įsitikinti, kad Jūsų renginys galės būti įgyvendintas Muziejaus erdvėse;
  2. Su Renginių skyriaus atstovais suderinti galimas laisvas datas (rekomenduojame kreiptis ne vėliau kaip likus 3 mėnesiams iki norimos datos);
  3. Užpildyti ir atsiųsti Patalpų nuomos formą (atsisiųsti formą).

Muziejaus strateginio planavimo komitetui pritarus renginio organizavimui, su Jumis bus suderinta ir pasirašyta sutartis.

MUZIEJUJE NERENGIAMI RENGINIAI:

- privataus pobūdžio (asmeninės šventės, pobūviai, gimtadieniai, vestuvės ir pan.);
- prieštaraujantys gerai moralei, žeidžiantys valstybės ar pavienių asmenų garbę ir orumą;
- neprofesionalūs, turinio ir formos požiūriais neatitinkantys kokybės kriterijų, galintys pakenkti Muziejaus reputacijai;
- logistiškai neįgyvendinami;
- jei yra pagrindo manyti, jog renginio organizatorius yra ar gali būti nemokus, vykstant bankroto procedūroms ir pan.;
- kurių organizatorius neturi renginių rengimo patirties;
- trikdantys tiesioginę kasdieninę Muziejaus veiklą;
- jei yra pagrindo manyti, jog renginys gali kelti grėsmę ekspozicijų ir eksponatų saugumui.

KAINOS

Pagrindinius patalpų nuomos įkainius rasite šiame pristatyme (atsisiųsti dokumentą).

Jei rengiate viešą kultūrinio pobūdžio profesionalaus meno renginį (koncertą, spektaklį, operos pastatymą ir pan.), į kurį bus arba gali būti platinami bilietai, nuomos įkainius tokio tipo renginiams rasite šiame pristatyme (atsisiųsti dokumentą).

Nuomojamos aparatūros, muzikos instrumentų, kito kilnojamojo turto sąrašą ir įkainius rasite čia (atsisiųsti dokumentą).

Dokumentuose nurodytos kainos galioja nuo 2019-03-01.

Dėl renginių galimų datų ir pasiūlymų prašom kreiptis į
Valdovų rūmų muziejaus Renginių skyrių,
tel. (8 5) 262 0067,
el. p. renginiai@valdovurumai.lt