Pokalbis-diskusija „Jubiliejiniams Gedimino laiškų metams besibaigiant: atradimai, pasiekimai, patirtys“

Renginio data: 2024m.Sausio0111 d.18:00 - 19:30 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didžioji renesansinė menė
Aktualu iki 2024-01-11
Dalyvauja prof. dr. Rimvydas Petrauskasprof. dr. Vykintas Vaitkevičiusdr. Vydas Dolinskas. Moderuoja dr. Ramunė Šmigelskytė-Stukienė
 
Besibaigiančius jubiliejinius pirmojo Vilniaus paminėjimo 1323 m. Gedimino laiškuose metus Valdovų rūmų muziejus kviečia apibendrinti pokalbyje-diskusijose. Joje iškilūs istorikai, archeologai ir paveldo tyrinėtojai, apžvelgę gausų 2023 m. surengtų mokslo ir kultūros renginių derlių, sieks išryškinti svarbiausius, didžiausią poveikį žinių apie Lietuvos sostinės Vilniaus istoriją sklaidai turėjusius renginius. Taip pat bus aptariami naujausi atradimai archeologijos, istorijos, šaltiniotyros, kultūros ir kitose srityse, ne tik praplečiantys Vilniaus istorijos chronologines ribas, bet ir brėžiantys naujus Vilniaus, kaip europinės kultūros paveldo miesto, raiškos horizontus. 
 
Po renginio maloniai kviečiame apžiūrėti Kazimiero Alchimavičiaus paveikslo „Gedimino laidotuvės“ parodą.
Publikuota: 2023-10-09 16:05 Atnaujinta: 2024-01-08 09:11
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika