Paskaita „Lvivo nacionalinės Boryso Voznyckio dailės galerijos tapybos kolekcija: dailininkai, siužetai, istorijos“

Renginio data: 2023m.Kovo0330 d.18:00 - 19:30 Visi renginiai
Valdovų rūmai
Paskaitos pranešėja Daiva Mitrulevičiūtė (Valdovų rūmų muziejus). 
 
Tarptautinėje parodoje „Lvivas sveikina Vilnių“ pristatomi 33 XV a. – XX a. pradžios tapybos darbai iš Lvivo nacionalinės Boryso Voznyckio dailės galerijos. Tai įvairių tautų dailininkų – italų, flamandų, vokiečių, ispanų ir kitų šalių meistrų kūriniai, kažkada puošę Vakarų Ukrainos didikų rūmus, o vėliau skirtingais keliais ir būdais patekę į šį vieną garsiausių  Ukrainos muziejų. Žinomi tapytojai, spėjami paslaptingi paveikslų užsakovai ir  intriguojantys siužetai. Apie tai bus kalbama šioje paskaitoje.
Paskaita skiriama plačiajai visuomenei.
 
Pasibaigus paskaitai klausytojai maloniai kviečiami aplankyti parodą.
Renginys nemokamas, būtina registruotis iš anksto.

Susiję įrašai

Parodos

Tarptautinė paroda „Lvivas sveikina Vilnių. Europos tapybos šedevrai iš Lvivo nacionalinės Boryso Voznyckio dailės galerijos“

Vyksta20230216 - 20230528

Šiemet švenčiama Vilniaus – amžinosios Lietuvos sostinės – 700 metų sukaktis. Jubiliejaus proga vilniečiams ir sostinės svečiams kariaujanti Ukraina dovanoja parodą, kurioje pristatomi 33 tapybos šedevrai, atkeliavę iš Lvivo nacionalinės Boryso Voznyckio dailės galerijos dviejų pagrindinių padalinių, įsikūrusių Potockių ir Lozinskio rūmuose.

Plačiau

Publikuota: 2023-02-17 09:28 Atnaujinta: 2023-03-24 12:55
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika