Muziejaus darbo laikas Visų Šventųjų ir Vėlinių dienomis:
Lapkričio 1 d. muziejus nedirba.
Lapkričio 2 d. muziejus dirba 10.00–18.00 val.
Valdovų rūmų muziejuje galite susipažinti su atnaujintomis nuolatinėmis ekspozicijomis, senąja Europos daile mecenato dr. Prano Kiznio galerijoje, nauja paroda, skirta Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės didikų grafų Pacų giminei „Pacai. Istorijos sodo lelijos“. Taip pat galima išvysti virtualią Vilniaus pilių teritorijos raidos istoriją, pažinti Gedimino laikų pilies bokštą ir pajusti, kaip gyveno Lietuvos valdovai XIII amžiuje bei kaip keitėsi bokštas iki XIX amžiaus!
Maloniai kviečiame ir linkime ramių Visų Šventųjų bei Vėlinių dienų.
Susiję įrašai
Kviečiame į šventinį koncertų ciklą „Kalėdos Valdovų rūmuose 2024“
Publikuota20241111
Valdovų rūmų muziejus, pasitikdamas Naujuosius metus, tradiciškai rengia šventinį koncertų ciklą „Kalėdos Valdovų rūmuose“.
Plačiau
Mums svarbi Jūsų nuomonė!
Publikuota20241128
Kviečiame dalyvauti Valdovų rūmų muziejaus lankytojų apklausoje ir padėti mums ištaisyti trūkumus, jei tokių pastebite.
Plačiau
Naujausi istorijos tyrimai apie Tadą Kosciušką. Skiriama 230-osioms sukilimo metinėms
Publikuota20241204
Šiemet sukanka 230 metų nuo Abiejų Tautų Respublikos tautų nacionalinio išsivadavimo sukilimo prieš antrąjį Respublikos padalijimą, Rusijos bei Prūsijos intervenciją bei 1793 m. Gardino seimo nutarimus (1794 m.). Ta proga Lietuvos, Lenkijos ir Latvijos istorikai pristatys naujausius tyrimus apie vieną iš sukilimo vadovų, Tadą Kosciušką, aptars visuomenės teisės sukilti ir priešintis problemą.
Plačiau
Tarptautinė mokslinė konferencija „Lietuvos Didžioji Kunigaikštystė XVIII amžiuje: tarp lojalumo ir (ne)paklusnumo“
Publikuota20241126
Minint 1794 m. sukilimo Abiejų Tautų Respublikoje 230-ąsias metines siekiama nauju žvilgsniu pažvelgti į pilietinį pasipriešinimą bei aptarti, kaip aštuonioliktojo šimtmečio Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės visuomenė suvokė lojalumą, pavaldumą ir (ne)paklusnumą. Konferencijos dalyviai iš Lietuvos, Lenkijos ir Latvijos pristatys naujausius pilietinio nepaklusnumo, individo laisvės ir visuomeninės tvarkos problemų tyrimus, aptars, kiek gilus buvo luominis, tarnybinis, profesinis, religinis, šeiminis paklusnumas ir kokias raiškos formas įgavo ar įgaudavo priešinimasis valdovo (pono, darbdavio, užsakovo ir kt.) valdžiai bei valiai.
Plačiau
Publikuota: 2024-10-31 10:56 Atnaujinta: 2024-10-31 11:10