Valdovų rūmų Didžiajame kieme – miesto čiuožykla

Per Kalėdas viso pasaulio miestų erdvės, nuo Vienos rotušės aikštės Austrijoje iki Rokfelerio centro Niujorke, virsta magiškomis ledo čiuožyklomis, ir Vilnius – ne išimtis. Šią žiemą vilniečių ir miesto svečių lauks ypatinga ledo čiuožykla – jau nuo gruodžio 2 d. ji visiems atvers duris Vilniaus Valdovų rūmų Didžiajame kieme.
 
„Sunku įsivaizduoti Kalėdų laikotarpį be čiuožyklos Vilniuje – tai jau tradicija. Šiemet visas Kalėdų miestelis ir svarbiausi akcentai įsikurs vienoje teritorijoje – sostinės širdyje“, – sako Vilniaus vicemerė Simona Bieliūnė.
 
Iškilioje istorinėje vietoje stovėsiančioje 700 kv. m ploto čiuožykloje kasdien vyks bent aštuoni čiuožimo seansai, iš kurių pirmi du – 10.00 val. ir 11.15 val. – bus nemokami (darbo dienomis – senjorams ir vaikams iki 14 m., savaitgaliais – visiems).
 
„Labai tikime šiuo projektu ir jo tęstinumu, – apie „Vilniaus Valdovų rūmų ledą“ kalbėjo vienas organizatorių, Lietuvos čiuožimo federacijos prezidentas Vytautas Jasutis. – Manome, kad Vilniui, kaip miestui, tai didelis žingsnis dar arčiau žymiausių pasaulio sostinių, kuriose Kalėdoms kasmet skiriama ypač daug dėmesio, ir tokios pramogos tampa didžiuliu traukos objektu tiek miesto gyventojams, tiek turistams. Kviečiame visus tapti istorijos dalimi!“
 
Seansas „Vilniaus Valdovų rūmų ledo“ čiuožykloje truks 45 minutes, kaina suaugusiesiems – 7 Eur, vaikams – 5 Eur bilietus perkant renginio vietoje. Bilietus įsigyti galima ir internetu, svetainėje kakava.lt.
 
Ledo čiuožykla – tik viena iš projekto „Vilniaus Valdovų rūmų ledas“ dalių. Čia kiekvieną vakarą bus galima išvysti ir ledo šou „Legenda. Vilniaus sapnas“ ar aplankyti Kalėdų Senelį jo rezidencijoje. Šalia čiuožyklos esančioje scenoje vyks įvairūs šventiniai pasirodymai, kuriuos bus galima stebėti iš beveik 1000 vietų, įrengtų pastatytose tribūnose, o prie pat Valdovų rūmų įsikurs kalėdinės krautuvėlės, viliosiančios pasimėgauti karštais gėrimais ir kulinariniais gardėsiais.
 
Daugiau informacijos valdovurumuledas.lt

Susiję įrašai

Daugiau straipsnių

Renesanso šedevras – Valdovų rūmų muziejuje

20240223

Valdovų rūmų muziejus pristato vieno žymiausių visų laikų italų dailininkų, Renesanso genijaus Džovanio Belinio (Giovanni Bellini, apie 1430–1516) paveikslą „Dievo Motina su Kūdikiu“. Jis eksponuojamas Atkurtų istorinių interjerų ekspozicijoje, specialiai šedevrui įrengtoje erdvėje.

Plačiau

Vilniaus knygų mugėje – susitikimai su skaitytojais, muziejaus nuolaidos ir dovanos

20240221

Ketvirtadienį, vasario 22 d. 17.00 val. LITEXPO Konferencijų salėje 1.3 Valdovų rūmų muziejus kviečia į knygos „Nerūpestingas amžius. Vaikystė Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje“ pristatymą.

Penktadienį, vasario 23 d. 13.00 val. LITEXPO Konferencijų salėje 1.1 (Amfiteatre) vyks Vilniaus 700-mečiui skirtų Valdovų rūmų muziejus leidinių pristatymas.

Valdovų rūmų muziejaus stende (Stendo nr. 5.C04) bus galima įsigyti naujausių leidinių su nuolaidomis. Vilniaus knygų mugės dienomis nuolaidos galios ir perkant Valdovų rūmų muziejaus elektroninėje parduotuvėje.
 
Laukiame Jūsų! 

Plačiau

Publikuota: 2023-12-01 17:15 Atnaujinta: 2023-12-01 17:19
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika