Linoraižinio dirbtuvės „Kontekstų pasaulio kūrimas“

Renginio data: 2024m.Rugsėjo0912 d.17:30 - 20:00 Visi renginiai
Valdovų rūmai
Registracija prasidės rugsėjo 5 d. 9.00 val.
 
Kūrybinės dirbtuvės (2 užsiėmimai) vyresniems piešiantiems lankytojams: mėgėjams, praktikuojantiems entuziastams, meno mokyklų ir meno krypčių studentams, senjorams.
 
Gyvai susipažinus su tarptautinėje graviūrų parodoje „Nuo pasaulio sukūrimo iki apokalipsės“ eksponuojamais senosios XVI–XVIII a. grafikos kūriniais, kyla noras neatsitraukti arba vėl prie jų sugrįžti. Apžiūrint vis kitas parodos dalis tų atmintyje pasilikusių kompozicijų, fragmentų daugėja, ir pamažu žiūrovo sąmonėje išnyksta riba tarp istorinio ir asmeninio konteksto.
 
Kūrybinių dirbtuvių metu bus supažindinama su tradicine linoraižinio technika, dalyviai sužinos apie spalvos ir vaizdo sąsajas vizualiajame mene, taip pat galės atsispausti fragmentus nuo grafikos kūrėjos pagal parodos reikšmines dalis išraižytų pavyzdžių.
 
Dirbtuvėse Jūsų lauks grafikos menininkė Saulė Matulevičiūtė.
 
Daugiau informacijos tel. (8 5) 261 7445 arba edukacija@valdovurumai.lt
 
Edukacijos kaina – 10 Eur asmeniui
Edukacijos trukmė – 2 val. 30 min. (su parodos aplankymu)
 

Susiję įrašai

Parodos

Tarptautinė graviūrų paroda „Nuo pasaulio sukūrimo iki apokalipsės“

Nacionaliniame muziejuje Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose, bendradarbiaujant su Lenkijos mokslų ir menų akademijos biblioteka Krokuvoje (Biblioteka Naukowa PAU i PAN w Krakowie), pristatoma tarptautinė graviūrų paroda, skirta bemaž reikšmingiausiai ir didžiausiai grafikos kūrinių kolekcijai ne tik Lenkijoje, bet ir Vidurio Rytų Europos regione. 1935 m. duris atvėrusiame Lenkijos mokslų ir menų akademijos bibliotekos Grafikos kabinete buvo sujungtos dvi neįkainojamos grafikos darbų kolekcijos, sukauptos XVIII–XIX amžiuje. 

Plačiau

Publikuota: 2024-06-23 15:14 Atnaujinta: 2024-06-23 15:15
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika