Spalvinu senąjį Vilnių

Edukacinis užsiėmimas 1–4 klasių mokiniams ir mokytojams
 
Šiandien Vilniaus gatvės kupinos gyvybės ir šurmulio, o miestą įrėminantys pastatai gausūs kontrastų. Tačiau ar žinome, kaip keičiasi miestas bėgant laikui? Kokios yra senojo Vilniaus spalvos? Ar galėtume atpažinti svarbiausius Vilniaus objektus prieš kelis šimtus metų? Į šiuos ir kitus klausimus bandysime atsakyti per edukacinį užsiėmimą, atlikdami praktinę užduotį. Pasitelkę stebuklingus pieštukus senojo Vilniaus piešinį paversime akvarele, o nuspalvintus objektus pabandysime atpažinti ir įvardinti. Būtent šia technika sukurtus Vilniaus planus bei vaizdus galėsime pamatyti ir parodoje.
 
Užsisakyti užsiėmimą galima tel. (8 5) 261 7445 arba edukacija@valdovurumai.lt
 
Edukacinio užsiėmimo kaina (kitų mokesčių nėra)
Bilietas 3–7 metų vaikui – 1,00 €
Bilietas mokiniui –3,00 €
Bilietas suaugusiajam – 5,00 €
Mažos šeimos (1 suaugusysis + nepilnamečiai vaikai) bilietas – 7,00 €
Didelės šeimos (2 suaugusieji + nepilnamečiai vaikai) bilietas – 12,00 €
 

Susiję įrašai

Parodos

Paroda „Tarp būties ir atminties. Senieji Vilniaus pilių vaizdai“

Tarptautinėje istorinės ikonografijos parodoje pristatoma Vilniaus pilių ir vieno svarbiausių jų objektų – Žemutinės pilies Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rezidencijos – kilmė, raida ir atminimas bei atkūrimo vizijos. Parodoje rodoma bemaž 200 vizualinių šaltinių – kartografijos, tapybos, grafikos ir kitų darbų, chronologiškai siekiančių nuo XIV pabaigos iki XX a. antros pusės. Greta autentiškų kūrinių – ir padidintos faksimilės, leidžiančios geriau įžvelgti svarbias detales.

Plačiau

Publikuota: 2023-10-11 11:59 Atnaujinta: 2024-03-20 16:31
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika