Eksperto varno Karno laboratorija

Edukacinis užsiėmimas 3–4, 5 klasių mokiniams ir mokytojams
 
Ilgaamžiai varnai viską mato, supranta ir įvertina. Vienas iš jų – Vilniaus čiabuvis, vardu Karnas, lydės mus skaitant knygos „Vilniaus rūmai ir jų šeimininkai“ istorijas. Kartu su varnu prisiminsime, kuris Lietuvos valdovas sapnavo ant kalno staugiantį geležinį vilką ir kvietė iš svetur į Vilnių nagingus svetimšalius, kaip didelę šeimą turėjęs kunigaikštis visais savo vaikais pasirūpino, kokius garsiausius to valdovo vaikaičius šiandien žino kiekvienas išsilavinęs žmogus. Susipažinę su šiuo prieš 700 metų Vilnių išgarsinusiu ir dinastijai vardą davusiu valdovu, keliausime į parodą. Joje apžiūrėsime daugiau nei prieš 130 metų nutapytą paveikslą, vaizduojantį Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino (1316–1341) laidotuves.
 
Užsisakyti užsiėmimą galima tel. (8 5) 261 7445 arba edukacija@valdovurumai.lt
 
Edukacinio užsiėmimo kaina (kitų mokesčių nėra)
Bilietas 3–7 metų vaikui – 1,00 €
Bilietas mokiniui –3,00 €
Bilietas suaugusiajam – 5,00 €
Mažos šeimos (1 suaugusysis + nepilnamečiai vaikai) bilietas – 7,00 €
Didelės šeimos (2 suaugusieji + nepilnamečiai vaikai) bilietas – 12,00 €
 
 

Susiję įrašai

Parodos

Kazimiero Alchimavičiaus paveikslo „Gedimino laidotuvės“ paroda

Parodoje pristatomas Kazimiero Alchimavičiaus paveikslas „Gedimino laidotuvės“ simboliškai užbaigia Vilniaus 700 metų jubiliejaus programą. Pirmą kartą Vilniaus miestą 1323 m. paminėjo būtent Lietuvos didysis kunigaikštis Gediminas. Po Vilniaus miesto istorijai skirto ciklo, Gedimino laikų piliai priminti sukurto virtualaus 3D pasakojimo Valdovų rūmų muziejus kviečia pagerbti valdovą, kurio asmenybė jaudina kūrėjus iki šių dienų.

Plačiau

Publikuota: 2023-10-10 11:07 Atnaujinta: 2023-10-19 11:19
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika