VASARĄ MENANTIS SKIRTUKAS

Renginio data: 2023m.Rugpjūčio0825 d.14:00 - 16:00 Visi renginiai
Valdovų rūmai
Mini plenero Valdovų rūmų sode užsiėmimas SUAUGUSIESIEMS
 
Registracija prasidės rugpjūčio 15 d. 10:00 val.  
 
Kviečiame atsipalaiduoti ir praleisti rugpjūčio popietes tapant gryname ore įvairiausių žiedų ir augalų apsuptyje, čiurlenant fontanui, pačioje Vilniaus širdyje! Ši nuostabi erdvė yra kadaise valdovės Bonos Sforcos sau ir savo artimiausiai aplinkai įkurto sodo (vadinamojo giardino segreto) vietoje. Būtent čia išbandysime įvairias tapybos technikas ir sukursime sodo grožį perteikiančių darbų – galbūt jie papuoš Jūsų namus arba taps išskirtine dovana draugei(-ui). Kviečiame dalyvauti visuose keturiuose plenero užsiėmimuose: „Kvapusis levandų maišelis“, „Gėlėtas atvirukas“, „Valdovės sodo spalvos“, „Vasarą menantis skirtukas“. Tačiau galite rinktis ir kurį nors vieną iš jų – labiausiai Jus sudominusį.
Pasimėgaukime paskutinėmis vasaros dienomis ir susikurkime vasarą primenantį skirtuką savo knygai. Žiūrėdami į sode augančius augalus, pasitelkę vaizduotę, dekoruosime skirtuką savitais augaliniais ornamentais. Nersime į švelnią, subtilią akvarelės techniką ir magišką susiliejusių spalvų pasaulį. Kūrybinėje kelionėje Jus lydės edukatorė profesionali dailininkė.
 
Užsiėmimas skirtas TIK įvairaus amžiaus suaugusiesiems. Specialus meninis pasirengimas nereikalingas.
 
Muziejus užsiėmimų dalyvius aprūpins reikalingomis priemonėmis.
 
Jums teliks pasirūpinti apsauga nuo saulės, lietaus ir vėjo. Liūties atveju užsiėmimas vyks muziejaus edukacinėje klasėje.
 
Dalyvių laukiame Valdovų rūmų muziejaus Lankytojų vestibiulyje.
 
Edukacinio užsiėmimo kaina (kitų mokesčių nėra)
Bilietas suaugusiajam – 10,00 € 
Bilietas studentui, senjorui – 6,00 €
 
Daugiau informacijos tel. (8 5) 261 7445 arba el. paštu edukacija@valdovurumai.lt.
 
Publikuota: 2023-07-20 12:24 Atnaujinta: 2024-03-20 16:37
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika