VALDOVĖS SODO SPALVOS

Renginio data: 2023m.Rugpjūčio0819 d.12:00 - 13:30 Visi renginiai
Valdovų rūmai
Mini plenero Valdovų rūmų sode užsiėmimas ŠEIMOMS SU VAIKAIS
 
Registracija prasidės rugpjūčio 9 d. 10:00 val. 
 
Kviečiame atsipalaiduoti ir praleisti rugpjūčio popietes tapant gryname ore įvairiausių žiedų ir augalų apsuptyje, čiurlenant fontanui, pačioje Vilniaus širdyje! Ši nuostabi erdvė yra kadaise valdovės Bonos Sforcos sau ir savo artimiausiai aplinkai įkurto sodo (vadinamojo giardino segreto) vietoje. Būtent čia išbandysime įvairias tapybos technikas ir sukursime sodo grožį perteikiančių darbų – galbūt jie papuoš Jūsų namus arba taps išskirtine dovana draugei(-ui). Kviečiame dalyvauti visuose keturiuose plenero užsiėmimuose: „Kvapusis levandų maišelis“, „Gėlėtas atvirukas“, „Valdovės sodo spalvos“, „Vasarą menantis skirtukas“. Tačiau galite rinktis ir kurį nors vieną iš jų – labiausiai Jus sudominusį.
Mini plenero užsiėmime išsiaiškinsime, kokias gėles ir augalus anuomet augino sodo šeimininkė valdovė Bona Sforca, o kokie auga šiandien. Stebėdami juos bandysime jų atvaizdus perteikti ant popieriaus, o vėliau įsidrąsinę tapysime ant didesnio formato tekstilinio maišelio. Galbūt pavyks įamžinti ir kamanę, drugelį ar kokį kitą sode besilankantį vabzdį. Kūrybinėje kelionėje Jus lydės edukatorė profesionali dailininkė.
 
Užsiėmimas skirtas šeimoms su MOKYKLINIO amžiaus vaikais. Specialus meninis pasirengimas nereikalingas.
 
Muziejus užsiėmimų dalyvius aprūpins reikalingomis priemonėmis.
 
Jums teliks pasirūpinti apsauga nuo saulės, lietaus ir vėjo. Liūties atveju užsiėmimas vyks muziejaus edukacinėje klasėje.
 
Dalyvių laukiame Valdovų rūmų muziejaus Lankytojų vestibiulyje.
 
Edukacinio užsiėmimo kaina (kitų mokesčių nėra)
Bilietas suaugusiajam – 5,00 €
Bilietas mokiniui, studentui, senjorui – 3,00 €
Mažos šeimos (1 suaugusysis + nepilnamečiai vaikai) bilietas – 7,00 €
Didelės šeimos (2 suaugusieji + nepilnamečiai vaikai) bilietas – 12,00 €
 
Daugiau informacijos tel. (8 5) 261 7445 arba el. paštu edukacija@valdovurumai.lt.
Publikuota: 2023-07-20 12:11
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika