Cianotipijos dirbtuvės 09.23

Renginio data: 2023m.Rugsėjo0923 d.13:00 - 15:00 Visi renginiai
Valdovų rūmai
Aktualu iki 2023-09-23
Dirbtuvių metu pakviesime susipažinti su viena seniausių pasaulyje fotografinio atvaizdo gavimo technikų (cianotipija) ir ją išbandyti. Dėliojant piešinį iš džiovintų augalų ar kitų įvairių smulkių daiktų ant šviesai jautraus akvarelinio popieriaus bus sukuriamos fotogramos – mėlyname fone įsispaudę šviesūs objektų siluetai. Cianotipijos metodas ne tik nesudėtingas ir saugus, bet ir labai įtraukiantis bei įdomus! Sukurtas fotogramas galima naudoti kaip atvirukus ir padovanoti kitiems ar kaip paveikslėlius, kurie pagyvins bet kurį interjerą.
 
Optimaliausias mėgavimosi dirbtuvėmis amžius - nuo 10 iki 99 metų!
 
Dirbtuves veda Egidijus Kabošis ir / ar Gintas Kavoliūnas
(VšĮ „Atvirosios fotografijos dirbtuvės“)
 
Dalyvių laukiame Valdovų rūmų muziejaus Lankytojų vestibiulyje. 
 
Dirbtuvių kaina – 10 Eur asmeniui.
Bilietą galite įsigyti čia
 
Po užsiėmimo dalyviai maloniai kviečiami aplankyti parodą.
 

Susiję įrašai

Parodos

Raimondo Paknio fotografijų paroda „Laiko pėdsakai: sienos ir spalvos“

Raimondo Paknio fotografijų objektas – krikščionių šventovių, daugiausia katalikų bažnyčių ir koplyčių, liekanos, o tiksliau – polichromijos pėdsakai ant šių pastatų sienų. Polichromijos žymės yra universalus istorinio paveldo požymis, leidžiantis fotografui nepaisyti architektūros funkcinės tipologijos ir pristatyti ištiso regiono (šiuo atveju tai buvusi Abiejų Tautų Respublikos teritorija) bei plataus chronologinio laikotarpio (XVII–XIX a.) meninės kultūros pavyzdžius.

Plačiau

Publikuota: 2023-07-13 11:29 Atnaujinta: 2023-09-14 13:27
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika