EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS MADOS DETEKTYVAI

2023 m. vasario 15–gegužės 28 d.
 
Edukacinis užsiėmimas (ukrainiečių arba rusų kalba) tarptautinėje parodoje 5–8 klasių mokiniams ir mokytojams
 
Kostiumuoti vyrai ir išsipusčiusios damos paveiksluose – tai lyg savotiškas madų katalogas, atkeliavęs iki mūsų dienų. Apžiūrėdami paveikslus, bandysime suprasti, kaip per kelis šimtus metų keitėsi mada, kartu ieškosime vienos anuomet labai madingos drabužių detalės, kuria puošėsi ir Lietuvos valdovai, ir jų šeimos nariai. Ta dekoratyvi detalė įvairiomis kalbomis vadinama skirtingai, tačiau ją mėgo tiek vyrai, tiek moterys. Kai kas ją nešioja ir šiandien. Pasivaikščioję po parodą, dirbtuvėse iš popieriaus gaminsime prieš kelis šimtmečius madingą gofruotą apykaklę.
 
Užsisakyti užsiėmimą galima tel. (8 5) 261 7445 arba edukacija@valdovurumai.lt
 
Edukacinis užsiėmimas vedamas ne didesnei nei 25 asmenų grupei
 
Edukacinio užsiėmimo kaina (kitų mokesčių nėra)
Bilietas 3–7 metų vaikui – 1,00 €
Bilietas mokiniui –3,00 €
Bilietas suaugusiajam – 5,00 €
Mažos šeimos (1 suaugusysis + nepilnamečiai vaikai) bilietas – 7,00 €
Didelės šeimos (2 suaugusieji + nepilnamečiai vaikai) bilietas – 12,00 €
 
 

Susiję įrašai

Parodos

Tarptautinė paroda „Lvivas sveikina Vilnių. Europos tapybos šedevrai iš Lvivo nacionalinės Boryso Voznyckio dailės galerijos“

Šiemet švenčiama Vilniaus – amžinosios Lietuvos sostinės – 700 metų sukaktis. Jubiliejaus proga vilniečiams ir sostinės svečiams kariaujanti Ukraina dovanoja parodą, kurioje pristatomi 33 tapybos šedevrai, atkeliavę iš Lvivo nacionalinės Boryso Voznyckio dailės galerijos dviejų pagrindinių padalinių, įsikūrusių Potockių ir Lozinskio rūmuose.

Plačiau

Publikuota: 2023-02-28 11:31 Atnaujinta: 2023-03-09 12:11
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika