EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS NUO GOTIKOS IKI MODERNO: EUROPOS MENO TURTAI

2023 m. vasario 15–gegužės 28 d.
 
Edukacinis užsiėmimas tarptautinėje parodoje 5–8, 9–12 klasių mokiniams ir mokytojams
 
Kokie paveikslai puikavosi Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų ir didikų kolekcijose? Kokių meistrų meno kūriniai puošė rūmų sienas? Kaip per šimtmečius Europoje keitėsi tapybos mados? Atsakymų į šiuos ir kitus klausimus ieškosime parodoje, kartu susipažinsime su įstabiu Europos dailininkų palikimu. Vienų tapytojų ar jų mokinių darbai žavėjo Lietuvos valdovus, kiti meistrai tapė garsių asmenybių portretus, o dar kiti išgarsėjo savo kurtais natiurmortais. Eidami per parodos sales, keliausime Europos tapybos istorijos šimtmečiais ir kartu bandysime surasti kiekvienam iš mūsų labiausiai patikusį paveikslą.
 
Užsisakyti užsiėmimą galima tel. (8 5) 261 7445 arba edukacija@valdovurumai.lt
 
Edukacinis užsiėmimas vedamas ne didesnei nei 25 asmenų grupei
 
Edukacinio užsiėmimo kaina (kitų mokesčių nėra)
Bilietas 3–7 metų vaikui – 1,00 €
Bilietas mokiniui –3,00 €
Bilietas suaugusiajam – 5,00 €
Mažos šeimos (1 suaugusysis + nepilnamečiai vaikai) bilietas – 7,00 €
Didelės šeimos (2 suaugusieji + nepilnamečiai vaikai) bilietas – 12,00 €
 
 

Susiję įrašai

Parodos

Tarptautinė paroda „Lvivas sveikina Vilnių. Europos tapybos šedevrai iš Lvivo nacionalinės Boryso Voznyckio dailės galerijos“

Šiemet švenčiama Vilniaus – amžinosios Lietuvos sostinės – 700 metų sukaktis. Jubiliejaus proga vilniečiams ir sostinės svečiams kariaujanti Ukraina dovanoja parodą, kurioje pristatomi 33 tapybos šedevrai, atkeliavę iš Lvivo nacionalinės Boryso Voznyckio dailės galerijos dviejų pagrindinių padalinių, įsikūrusių Potockių ir Lozinskio rūmuose.

Plačiau

Publikuota: 2023-02-28 11:20 Atnaujinta: 2023-03-10 14:24
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika