EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS AKSOMINIAI POTĖPIAI

2023 m. vasario 15–gegužės 28 d.
 
Edukacinis užsiėmimas tarptautinėje parodoje 1–4 klasių mokiniams ir mokytojams
 
Užsiėmimą pradėsime apžiūrėdami Jano Breigelio Vyresniojo (Jan Brueghel l’Ancien) dirbtuvių paveikslą „Natiurmortas su gėlėmis“. Analizuosime, ką matome, svarstysime, kuo ypatingos paveiksle matomos gėlės, ar atpažįstame jas, ar žinome jų pavadinimus. Kalbėsimės ir apie patį autorių: kodėl jis turėjo net tris pravardes, kokia jo gyvenimo istorija, ar jis pats nutapė šį spalvingą paveikslą? Sužinoję atsakymus ir įkvėpti meno kūrinio, keliausime į dailininko dirbtuves, o ten, pasitelkę orientacinius žiedų lipdukus, dažus ir vaizduotę, bandysime atkartoti matytą gėlių puokštę. Drauge tapysime ir kursime laisvas, spalvingas paveikslo interpretacijas.
 
Užsisakyti užsiėmimą galima tel. (8 5) 261 7445 arba edukacija@valdovurumai.lt
 
Edukacinis užsiėmimas vedamas ne didesnei nei 25 asmenų grupei
 
Edukacinio užsiėmimo kaina (kitų mokesčių nėra)
Bilietas 3–7 metų vaikui – 1,00 €
Bilietas mokiniui –3,00 €
Bilietas suaugusiajam – 5,00 €
Mažos šeimos (1 suaugusysis + nepilnamečiai vaikai) bilietas – 7,00 €
Didelės šeimos (2 suaugusieji + nepilnamečiai vaikai) bilietas – 12,00 €
 

Susiję įrašai

Parodos

Tarptautinė paroda „Lvivas sveikina Vilnių. Europos tapybos šedevrai iš Lvivo nacionalinės Boryso Voznyckio dailės galerijos“

Šiemet švenčiama Vilniaus – amžinosios Lietuvos sostinės – 700 metų sukaktis. Jubiliejaus proga vilniečiams ir sostinės svečiams kariaujanti Ukraina dovanoja parodą, kurioje pristatomi 33 tapybos šedevrai, atkeliavę iš Lvivo nacionalinės Boryso Voznyckio dailės galerijos dviejų pagrindinių padalinių, įsikūrusių Potockių ir Lozinskio rūmuose.

Plačiau

Publikuota: 2023-02-28 10:51 Atnaujinta: 2023-03-09 12:10
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika