KURIAME VILNIŲ

Skelbiamas edukacinis užsiėmimas parodoje šeimoms su vaikais savaitgaliais
 
Prie Vilnios ir Neries įsikūręs Vilnius turi kur kas senesnę nei 700 metų istoriją. Archeologų padedami mes galime pabandyti įsivaizduoti, kaip tuo metu atrodė miestas. O tuometinis Vilnius tikrai smarkiai skyrėsi nuo dabartinio. Kaip senąjį miestą su gražiausiomis jo istorijomis, legendomis ar jų personažais pavaizduotumėte Jūs?
Kviečiame atvykti į popieriaus inžinerijos dirbtuves, kur vaizduotės ir fantazijos vedami kursime nuotaikingas Vilniaus miesto istorijas. Kurdami ir Šventaragio slėnyje apgyvendindami legendos apie Vilniaus įkūrimą personažus, ne tik prisiminsime legendinę Vilniaus pradžią, bet kalbėsimės ir apie tai, kad žmonės upių santakoje gyveno kur kas anksčiau.
 
Informaciją apie užsiėmimą tel. (8 5) 261 7445 arba edukacija@valdovurumai.lt
 
Edukacinis užsiėmimas vedamas ne didesnei nei 20 asmenų grupei
 
Edukacinio užsiėmimo kaina (kitų mokesčių nėra)
Bilietas 3–7 metų vaikui – 1,00 €
Bilietas mokiniui –3,00 €
Bilietas suaugusiajam – 5,00 €
Mažos šeimos (1 suaugusysis + nepilnamečiai vaikai) bilietas – 7,00 €
Didelės šeimos (2 suaugusieji + nepilnamečiai vaikai) bilietas – 12,00 €
 

Susiję įrašai

Parodos

Paroda „Gedimino miesto aušra. Seniausias Vilniaus medinis pastatas ir unikaliausi jo radiniai“

Vilniaus Pilies kalnas ir jo papėdė Neries bei Vilnios upių santakoje, kur kūrėsi Žemutinė pilis su valdovų rezidencija, yra vienas vertingiausių istorinių ir archeologinių kompleksų Lietuvoje. Būtent čia, Vilniaus pilių teritorijoje, prasidėjo Vilniaus – Lietuvos valstybės centro ir jos amžinosios sostinės – istorija, kurios pradžią liudija iki šių dienų išlikę unikalūs archeologiniai artefaktai, datuojami XIII a. antra puse: Pilies kalno pašlaitėje stovėjusio svirno fragmentai, auksinis žiedas, unikalus medinis balnas, apeiginė lazda, avalynės pora ir kiti radiniai.

Plačiau

Publikuota: 2023-02-02 10:35 Atnaujinta: 2023-03-10 13:37
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika