KELIONĖ Į SENĄJĮ VILNIŲ

Edukacinis užsiėmimas parodoje 1–4 klasių mokiniams ir mokytojams
 
Kviečiame jaunuosius keliautojus išvysti senąjį Vilnių! Kelionėje laukia nemenki iššūkiai: aiškinsimės, koks Vilnius buvo iki Lietuvos valdovo Gedimino laiškų ir kaip miestas keitėsi po to, kaip seniau gyveno vilniečiai, bei narpliosime sudėtingas Vilniaus miesto legendas. Pasiruošime tokiai nelengvai kelionei, išsiaiškinsime, ką gi reikėtų pasiimti į šį žygį, taip pat apsiginkluosime žiniomis bei žvelgdami į išlikusius autentiškus mūrus ir archeologinius radinius atversime kelią istorijos pažinimo link. Kelyje sutiksime žynius, pasakojančius apie jau neatmenamus laikus ir geležinį vilką, kurio istoriją žino bene kiekvienas, paskaitysime ir labai svarbų Vilniui Gedimino laišką. Mūsų kelionė ilgai netruks, tačiau bus kupina įspūdžių, atskleisiančių Vilniaus istorijos pradžią.
 
Užsisakyti užsiėmimą galima tel. (8 5) 261 7445 arba edukacija@valdovurumai.lt
 
Edukacinis užsiėmimas vedamas ne didesnei nei 25 asmenų grupei
 
Edukacinio užsiėmimo kaina (kitų mokesčių nėra)
Bilietas 3–7 metų vaikui – 1,00 €
Bilietas mokiniui –3,00 €
Bilietas suaugusiajam – 5,00 €
Mažos šeimos (1 suaugusysis + nepilnamečiai vaikai) bilietas – 7,00 €
Didelės šeimos (2 suaugusieji + nepilnamečiai vaikai) bilietas – 12,00 €
 

Susiję įrašai

Parodos

Paroda „Gedimino miesto aušra. Seniausias Vilniaus medinis pastatas ir unikaliausi jo radiniai“

Vilniaus Pilies kalnas ir jo papėdė Neries bei Vilnios upių santakoje, kur kūrėsi Žemutinė pilis su valdovų rezidencija, yra vienas vertingiausių istorinių ir archeologinių kompleksų Lietuvoje. Būtent čia, Vilniaus pilių teritorijoje, prasidėjo Vilniaus – Lietuvos valstybės centro ir jos amžinosios sostinės – istorija, kurios pradžią liudija iki šių dienų išlikę unikalūs archeologiniai artefaktai, datuojami XIII a. antra puse: Pilies kalno pašlaitėje stovėjusio svirno fragmentai, auksinis žiedas, unikalus medinis balnas, apeiginė lazda, avalynės pora ir kiti radiniai.

Plačiau

Publikuota: 2023-02-02 10:27 Atnaujinta: 2023-03-10 13:37
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika