GAMINU ŠVILPYNĘ: KERAMIKOS DIRBTUVĖS

2022 m. lapkričio 12 ir 19 d. 13.00 val.

Tiek vaikams, tiek suaugusiesiems ne kartą yra tekę pūsti dūdelę, švilpuką ar kitą panašų daiktą. Senovėje švilpynės plačiai naudotos įvairiais tikslais – nuo apeigų iki žaidimų, o ir šiandien įvairiausių pavadinimų ir formų švilpynes naudoja ne tik vaikai, bet ir sporto varžybų teisėjai, pareigūnai, medžiotojai, muzikantai.
Parodoje eksponuojamos švilpynės rastos atliekant Žemutinės pilies archeologinius tyrimus. Jos pagamintos iš molio, dažnai glazūruotos ir primena įvairiausių gyvūnėlių bei paukščių figūrėles.
Pasigrožėję parodoje šiais ir kitais eksponatais, dirbtuvėse patys iš molio bandysime nusilipdyti švilpynę. O jei su ja pavyks dar ir pašvilpauti, galėsime pasibaigus dirbtuvėms surengti koncertą!
 

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad užsiėmimą sudaro 2 dalys: švilpynės lipdymas (lapkričio 12 d.) ir švilpynės glazūravimas (lapkričio 19 d.).

Edukacinis užsiėmimas skirtas šeimoms su mokyklinio amžiaus vaikais

Registruotis į užsiėmimą

Dalyvių laukiame Valdovų rūmų muziejaus Lankytojų vestibiulyje

Edukacinio užsiėmimo kaina (kitų mokesčių nėra)
Bilietas 3–7 metų vaikui – 1,00 €
Bilietas mokiniui – 2,00 €
Bilietas suaugusiajam – 4,00 €
Mažos šeimos (1 suaugusysis + nepilnamečiai vaikai) bilietas – 5,00 €
Didelės šeimos (2 suaugusieji + nepilnamečiai vaikai) bilietas – 9,00 €
 

Daugiau apie parodą

Publikuota: 2022-11-07 14:33 Atnaujinta: 2024-03-20 17:10
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika