Valdovės sodo spalvos

Mini plenero Valdovų rūmų sode užsiėmimas

2022 m. rugpjūčio 4 d. 15.00–17.00 val.

Kviečiame atsipalaiduoti ir praleisti rugpjūčio popietes tapant gryname ore įvairiausių žiedų ir augalų apsuptyje, čiurlenant fontanui pačioje Vilniaus širdyje! Ši nuostabi erdvė yra kadaise valdovės Bonos Sforcos sau ir savo artimiausiai aplinkai įkurto sodo (vadinamojo giardino segreto) vietoje. Būtent čia išbandysime įvairias tapybos technikas ir sukursime sodo grožį perteikiančių darbų – galbūt jie papuoš Jūsų namus arba taps išskirtine dovana draugei(-ui). Kviečiame dalyvauti visuose keturiuose plenero užsiėmimuose: „Kvapusis levandų maišelis“, „Akvarelinis atvirukas“, „Valdovės sodo spalvos“, „Pastelinis sodas“. Tačiau galite rinktis ir kurį nors vieną iš jų – labiausiai Jus sudominusį.

Mini plenero užsiėmimas – žiedų studija, kurios metu stebėsime, analizuosime sodo augalus, bandydami juos perteikti ant popieriaus, o vėliau įsidrąsinę tapysime ant didesnio formato tekstilinio maišelio. Taip pat daugiau sužinosime ir apie sodo įkūrimo iniciatorę valdovę Boną Sforcą, o jos bareljefu galėsime pasigrožėti čia pat sode. Kūrybinėje kelionėje Jus lydės edukatorė profesionali dailininkė.

Užsiėmimas skirtas įvairaus amžiaus suaugusiesiems, studentams, vyresnių klasių mokiniams. Specialus meninis pasirengimas nereikalingas.

Muziejus užsiėmimų dalyvius aprūpins reikalingomis priemonėmis.

Jums teliks pasirūpinti apsauga nuo saulės, lietaus ir vėjo. Liūties atveju užsiėmimas vyks muziejaus edukacinėje klasėje.

Registruotis į užsiėmimą

Kūrybinio užsiėmimo kaina (kitų mokesčių nėra)
Bilietas suaugusiajam – 8,00 € 
Bilietas mokiniui, studentui, senjorui – 4,00 €
 

Daugiau informacijos tel. (8 5) 261 7445 arba el. paštu edukacija@valdovurumai.lt.

 

Publikuota: 2022-07-26 11:33 Atnaujinta: 2024-03-20 17:15
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika