Į medžioklę su šunimis! 2018-11-03

10.00–16.00 | Rebusas „Kaip Žygimantas Augustas kviesdavo savo šunis?“

Edukacijų erdvė autentiškų mūrų aplinkoje

Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovai labai mėgo medžioti. O kokia medžioklė be šunų! Neretai medžiokliniai šunys tapdavo valdovų draugais, šeimos ir dvariškių numylėtiniais. Jie laisvai bėgiodavo didžiųjų kunigaikščių rūmų menėse, puotų metu būdavo vaišinami kepsniais nuo valdovo stalo. Iš istorinių šaltinių žinome, kad karalaičio Žygimanto (jį vėliau pavadino Senuoju) mylimiausio šuniuko vardas – Bielikas. Šunis labai mylėjo ir jo sūnus Žygimantas Augustas. Jie jį lydėdavo tiek medžioklėje, tiek rūmuose. O gal ir einant į pasimatymus su gražiąja Barbora Radvilaite? Šv. Huberto dieną Valdovų rūmų muziejus siūlo spręsti rebusą ir sužinoti, kaip Žygimantas Augustas kviesdavo savo šunis.

Įėjimas su muziejaus lankytojo bilietu

Kviečiame šeimas su vaikais

11.00–16.00 | Edukacinės dirbtuvės

Edukacijų erdvė autentiškų mūrų aplinkoje

Kviečiame į edukacines dirbtuves – naudodamiesi sukurtu šablonu, galėsite išsikirpti ir nusispalvinti medžioklinio šuns modelį. Po to turėsite galimybę paieškoti šuns draugų Valdovų rūmų muziejaus ekspozicijose.

Įėjimas su muziejaus lankytojo bilietu

Kviečiame šeimas su vaikais

 

Publikuota: 2018-10-27 13:36 Atnaujinta: 2018-11-03 21:37
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika