Kaip elgtis atėjus pas valdovą? 2018-10-13

Kaip tampama valdovu? Kas buvo pirmasis Lietuvos valdovas? Kada valdovai įsikūrė Vilniuje? Ar jie kasdien užsidėdavo karūną? Kaip elgtis pakviestam apsilankyti valdovo dvare? Šie ir daugybė kitų klausimų kyla vaikams, besiklausantiems istorijų apie karalius ir kunigaikščius. Per edukacinį užsiėmimą į juos ieškosime atsakymų!

Šeimas su 5–10 metų vaikais kviečiame į edukacinę ekskursiją, per kurią išgirsite pasakojimą apie Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovus, jų dvarą ir elgesio dvare taisykles. Taip pat sužinosite, kaip buvo tampama Lietuvos didžiuoju kunigaikščiu ir kuris valdovas pirmas pasistatė pilį Vilniuje. Susipažinsime su Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų valdžios ženklais, turėsime galimybę patys pasimatuoti karališkas insignijas, o kiekvienas užsiėmimo dalyvis su savimi išsineš popierinę karūnėlę dovanų.

Užsiėmimas skirtas aplankyti ir tuo pačiu atsisveikinti su tarptautine paroda „Saksonijos kurfiurstai – Lietuvos didieji kunigaikščiai: dvaro kultūra ir menas valdant Augustui II ir Augustui III“.

2018 m. spalio 13 d., 15 val. Registruotis čia

Užsiėmimo trukmė – 1 val.

Dalyvių laukiame Valdovų rūmų muziejaus Lankytojų vestibiulyje.

Edukacinio užsiėmimo kainos (kitų mokesčių nėra)
Bilietas 5–7 metų vaikui – 0,50 €
Bilietas mokiniui, studentui, senjorui – 1 €
Suaugusiesiems – 3 €
Mažos šeimos (1 suaugusysis + nepilnamečiai vaikai) bilietas – 3,50 €
Didelės šeimos (2 suaugusieji + nepilnamečiai vaikai) bilietas – 6,50 €
Vaikams iki 5 metų, vaikų globos namų auklėtiniams, socialiai remtiniems vaikams, neįgaliesiems – nemokama

Publikuota: 2018-10-10 09:24 Atnaujinta: 2018-10-12 18:37
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika