Gijomis išausta istorija. Parodos išlydėtuvių edukacinė programa

2015 m. sausio 17 d., šeštadienis

Valdovų rūmų muziejaus erdvėse nuo 12 iki 18 val. bus rengiami edukaciniai užsiėmimai, kurių metu bus galima išbandyti gobeleninį audimą, narplioti užduočių ir klausimų gijas. 

Gobelenai – išausti meno kūriniai, Renesanso laikais – viena geidžiamiausių interjero grožybių. Jie puošė Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rezidenciją. Gobelenai liudija apie kultūrinius ir meninius Lietuvos ryšius su kitais Europos kraštais. Mums tai ne tik istorinė vertybė, puošusi ir šildžiusi rūmus, bet, kaip ir visų laikų žmonėms, antikinių ir biblinių pasakojimų iliustracija, akiai malonūs gyvūnėlių ir augalėlių bei viso tikro ir įsivaizduojamo pasaulio paveikslai.

Apie gobeleno meno praeitį ir dabartį jums mielai papasakos muziejininkai ir Vilniaus dailės akademijos studentai bei tekstilininkas Aleksas Gailieša.

Įėjimas į užsiėmimus su Valdovų rūmų muziejaus bilietu. Bilietai bus parduodami už simbolinę – 1 euro (3,45 lito) kainą.

Maloniai kviečiame atvykti!

Daugiau informacijos: Valdovų rūmuose – unikalios tarptautinės parodos išlydėtuvės

Publikuota: 2015-01-16 21:03 Atnaujinta: 2024-03-21 16:00
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika