Rugsėjo 1-2 d. mokslo metus pasitikime kartu

Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai sveikina Lietuvos mokytojus, dėstytojus, moksleivius, studentus bei jų tėvelius su Mokslo ir žinių diena ir kviečia naujus mokslo metus pradėti turiningai – apsilankyti ką tik vartus atvėrusiame Valdovų rūmų muziejuje. Šia proga rugsėjo 1 d., sekmadienį, muziejus dirbs ilgiau (ne iki 16.00, o iki 20.00 val.), taip pat nuo 11.00 iki 20.00 val. dirbs rugsėjo 2 d., pirmadienį (kai įprastai muziejus nedirba). 
 
Visi apsilankiusieji ir įsigijusieji bilietus šiomis dienomis galės dalyvauti kas valandą nuo 11.00 iki 18.00 val. organizuojamose nemokamose ekskursijose. Jų metu Valdovų rūmų muziejaus gidai ir kiti specialistai lankytojus supažindins su rūmų moksliniais tyrimais, eksponuojamais unikaliais radiniais ir įspūdingomis interjero vertybėmis. Taip pat ekskursijų dalyvių muziejaus nuolatinių ekspozicijų erdvėse lauks įvairios staigmenos.
 
Kviesdami naujus mokslo metus pasitikti kartu ir kitaip, Valdovų rūmų muziejaus specialistai jau rugsėjį moksleivių grupėms siūlys dalyvauti ir įvairiuose iš anksto užsakomuose edukaciniuose užsiėmimuose. Šiuo metu siūloma daugiau kaip dešimt įvairių edukacinių programų, leidžiančių susipažinti su Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istorija, heraldiniais ženklais, literatūra, muzika, teatru, karyba, amatais, istorinėmis asmenybėmis ir Lietuvos didžiųjų kunigaikščių dvaro gyvenimu (daugiau informacijos rasite paspaudę čia).
Publikuota: 2013-08-30 17:07 Atnaujinta: 2024-03-21 17:28
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika