Renginiai

Pradžia  |  Lankytojams  >  Renginiai  >  Šviesų ir animacijos spektaklis „Už laisvę!“ Skiriama 1791 m. konstitucijai ir Tadui Kosciuškai (keturi seansai Valdovų rūmų Didžiajame kieme)

Šviesų ir animacijos spektaklis „Už laisvę!“ Skiriama 1791 m. konstitucijai ir Tadui Kosciuškai (keturi seansai Valdovų rūmų Didžiajame kieme)

Tarptautinės parodos „KAD TĖVYNĖ GYVUOTŲ. Lietuva ir Lenkija 1791 m. konstitucijos epochoje" renginių ciklas

2021 m. lapkričio 5 d. 19.00–22.00 val.
Valdovų rūmų Didysis kiemas

Kviečiame atvykti į Valdovų rūmų Didįjį kiemą pasigrožėti unikaliu tarptautinės parodos „KAD TĖVYNĖ GYVUOTŲ. Lietuva ir Lenkija 1791 m. konstitucijos epochoje“ kultūrinės programos renginiu – šviesų ir animacijos spektakliu „Už laisvę!“, skiriamu 1791 m. gegužės 3 d. konstitucijai ir Tadui Kosciuškai.

Šviesų spektaklis primins didingą ir dramatiškų įvykių kupiną jungtinės Lietuvos ir Lenkijos valstybės – Abiejų Tautų Respublikos – istoriją nuo reikšmingu slenksčiu abiem šalims tapusios Gegužės 3-iosios konstitucijos ir Tarpusavio įžado gimimo, kovos už laisvę 1794 m. sukilime iki šiandienos – laisvų ir šiuolaikiškų valstybių Europos bendrijoje.

Programos kūrėjai ir įgyvendintojai – daugybės įspūdingų projekcijų, šviesų ir lazerių šou bei animuotų šviesos spektaklių autoriai „Visual Sensations“ (Lenkija).

Renginys nemokamas, bet būtina išankstinė registracija. Patekti į renginius galima tik turint galiojantį galimybių pasą arba ES skaitmeninį COVID pažymėjimą. Per visą renginį privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

Registracija į 19 val. seansą baigta

Registracija į 20 val. seansą baigta

Registracija į 21 val. seansą baigta

Registracija į 22 val. seansą


Projekto rengėjai ir partneriai:

Lietuvos lenkų sąjungos Vilniaus miesto skyrius

Lenkijos Respublikos ambasada Vilniuje

Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai