Renginiai

Pradžia  |  Lankytojams  >  Renginiai  >  EURO PARODA Susitikimas su Lietuvos banko valdybos pirmininku Vitu Vasiliausku

EURO PARODA Susitikimas su Lietuvos banko valdybos pirmininku Vitu Vasiliausku

EURO PARODA Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose

2014 m. spalio 29 d. 17.00–18.30 val.
Valdovų rūmų Lankytojų vestibiulio auditorija

Renginio metu įvyks susitikimas su Lietuvos banko valdybos pirmininku Vitu Vasiliausku. Per šią susitikimų popietę centrinio banko vadovas supažindins su svarbiausiais dalykais, kuriuos verta žinoti šalies gyventojams rengiantis euro įvedimui: kas ir kaip keis litus į eurus, kaip atrodys lietuviški eurai, ar euro įvedimas turės kokią nors įtaką santaupoms ir t. t. Centrinio banko vadovas taip pat atsakys į parodos lankytojų klausimus, susijusius su euro įvedimu. 

Vitas Vasiliauskas Lietuvos banko valdybos pirmininko pareigas eina nuo 2011 metų. Jis yra įgijęs socialinių mokslų (teisės) daktaro laipsnį. 2001–2004 m. paskirtas Lietuvos Respublikos finansų viceministru, 2004–2011 m. dirbo advokatu (specializacijos sritis – finansų teisė), o 2009 m. buvo kandidatės į Lietuvos Respublikos prezidento postą Dalios Grybauskaitės rinkimų štabo vadovas. 2013 m. „Veido“ žurnalo apklausoje Vitas Vasiliauskas buvo išrinktas Metų valstybės tarnautoju.

Renginys nemokamas, tačiau maloniai prašome registruotis čia.