Renginiai

Pradžia  |  Lankytojams  >  Renginiai  >  Parodos bei jos katalogo pristatymas visuomenei

Parodos bei jos katalogo pristatymas visuomenei

Parodos „Eksponatai. 2009–2015 m. dovanotos ir įsigytos vertybės“ renginių ciklas

2017 m. sausio 24 d. 18.00–19.30 val.
Valdovų rūmai

REGISTRACIJA SUSTABDYTA!

Renginyje iš pirmų lūpų išgirsite apie parodos sumanymo idėją, sužinosite apie atliktus darbus formuojant Valdovų rūmų muziejaus Kultūros, meno ir istorijos vertybių rinkinį bei atrenkant eksponatus šiai parodai. Išgirsite pikantiškų detalių apie šių vertybių įsigijimą ir atsigabenimą į muziejų, taip pat apie dažnai visuomenei nematomą, tačiau labai svarbią kultūros paveldo institucijoje triūsiančių specialistų veiklos sritį. Galėsite įsigilinti į Valdovų rūmų muziejaus minėto rinkinio sudarymo problematiką ir jo pristatymą visuomenei parodų ir leidybos plotmėse.

Parodoje eksponuojamos vertybės į Valdovų rūmų kolekciją pateko įvairiais būdais: buvo įsigytos Lietuvos ir užsienio aukcionuose, antikvariatuose, iš privačių kolekcijų, perduotos kitų institucijų. Didelė dalis eksponatų buvo padovanoti muziejaus bičiulių ar rėmėjų. 

Dalyvauja parodos rengėjai, Valdovų rūmų muziejaus specialistai: parodos kuratorius Dalius Avižinis, parodos leidybos koordinatorė dr. Živilė Mikailienė ir katalogo sudarytoja Rita Lelekauskaitė.


Po renginio klausytojai maloniai kviečiami aplankyti parodą.

Renginys nemokamas, tačiau prašom iš anksto registruotis paspaudus šią nuorodą.

Organizatoriai pasilieka teisę keisti renginio datą ir dalyvius.