Renginiai

Pradžia  |  Lankytojams  >  Renginiai  >  Kamerinis senosios muzikos koncertas „Muzikinė kelionė laiku į barokinę Saksoniją“

Kamerinis senosios muzikos koncertas „Muzikinė kelionė laiku į barokinę Saksoniją“

Parodos „Saksonijos kurfiurstai – Lietuvos didieji kunigaikščiai: dvaro kultūra ir menas valdant Augustui II ir Augustui III“ renginių ciklas

2018 m. spalio 13 d. 18.00–20.00 val.
Valdovų rūmų Didžioji renesansinė menė

BILIETAI PARDUOTI!

Bilietų kainos: € 3.70 16.50


Muzikinė kelionė laiku į barokinę Saksoniją
Muzikinė prabanga Augusto II ir Augusto III dvare

Ansamblis ACCORDA (Vokietija)
Flavia Hirte (fleita)
Charlotte Kohl (barokinis smuikas)
Alexander Pilchen (barokinis smuikas)
Candela Gómez Bonet (barokinė violončelė)
Richard Röbel (klavesinas)

Programoje: Johann Jakob Walther, Johann Paul von Westhoff, Antonio Vivaldi, Johann Joachim Quantz, Georg Philipp Telemann, Johann Gottlieb Graun.

Senosios muzikos ansamblis „Accorda“ iš Dresdeno (Vokietija) klausytojus nukels į barokinį Dresdeną ir gyvai pristatys Saksonijos kurfiurstų, Lenkijos karalių ir Lietuvos didžiųjų kunigaikščių Augusto II ir Augusto III dvare klestėjusią kamerinės muzikos kultūrą. Be įstabių kūrinių, kuriuos sukūrė šiems valdovams tarnavę talentingi muzikai, koncerte taip pat skambės ir virtuoziška Antonijaus Vivaldžio (Antonio Vivaldi) bei Georgo Filipo Telemano (Georg Philipp Telemann) kamerinė muzika. Spalvingame barokinių garsų fejerverke atgims barokinėje Saksonijoje, taip pat ir šių monarchų iš Vetinų dinastijos anuomet valdytose Lenkijoje bei Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje klestėjusi muzikos prabanga.


Mokiniams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikomos nuolaidos. Pateikus kortelę „Omni ID“, 2 bilietams taikoma 25 proc. nuolaida.

Į renginį prašom nesivesti ikimokyklinio amžiaus vaikų. Juos su visa šeima kviečiame į edukacinius užsiėmimus Valdovų rūmuose.