Renginiai

Pradžia  |  Lankytojams  >  Renginiai  >  Midsummer Vilnius: Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džiuljetos istorija

Midsummer Vilnius: Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džiuljetos istorija

„Midsummer Vilnius"

2016 m. liepos 26 d. 20.30–23.00 val.
Valdovų rūmų kiemas

BILIETAI PARDUOTI!

Vasaros viduryje Vilnius prisipildys kultūros – vilniečius ir miesto svečius pakvies pirmą kartą organizuojamas festivalis „Midsummer Vilnius“ Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų Didžiajame kieme. Kelias savaites truksiančio festivalio metu savo programą pristatys ne tik žymiausi mūsų šalies atlikėjai, bet ir pasaulinės scenos žvaigždės. Festivalio organizatoriai žada palepinti ir Valdovų rūmų kieme susirinksiančius teatro gerbėjus. 

Šių metų liepos 26 d. šioje netradicinėje erdvėje susirems Montekių ir Kapulečių ietys. Į vieną iš populiariausių 2015 m. spektaklių „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“ pakvies Lietuvos nacionalinis dramos teatras kartu su  OKT / Vilniaus miesto teatru. Jau trylika metų rodomas spektaklis kaskart surenka pilnas sales, Oskaro Koršunovo trupė su juo apkeliavo visą pasaulį, pelnė ne vieną apdovanojimą. Būtent už šį spektaklį teatro genijus Oskaras Koršunovas 2004 m. buvo apdovanotas Auksiniu scenos kryžiumi, spektaklis pelnė Belgrado tarptautinio teatro festivalio (BITEF) prizą. Vienas garbingiausių „Romeo ir Džuljetos“ įvertinimų yra tai, kad šis spektaklis 2003 m. atidarė prestižinį Avinjono teatrų festivalį, būtent čia vienintelį kartą spektaklis buvo rodomas atviroje lauko erdvėje.
2015 m. režisierius publikai pristatė atnaujintą spektaklį, kuriame pagrindinius vaidmenis vietoj Rasos Samuolytės, Giedriaus Savicko ir Gyčio Ivanausko kuria Oskaro Koršunovo studentas Laurynas Jurgelis bei Veltos ir Vytauto Anužių studentė Agnieška Ravdo.

Daugiau informacijos:
raminta@forsevent.com 
868377357