Renginiai

Pradžia  |  Lankytojams  >  Renginiai  >  ATŠAUKTAS! Koncertas prof. Ričardo Sviackevičiaus kūrybinės veiklos 50-mečiui

ATŠAUKTAS! Koncertas prof. Ričardo Sviackevičiaus kūrybinės veiklos 50-mečiui

2020 m. balandžio 7 d. 18.00–19.30 val.
Valdovų rūmų Didžioji renesansinė menė

REGISTRACIJA UŽDARYTA!

Apgailestaujame, kad dėl koronaviruso (COVID-19) prevencijos šalyje, šis koncertas atšaukiamas. Apie naują renginio datą informuosime artimiausiu metu.


Profesorius Ričardas Sviackevičius – žinomas Lietuvoje menininkas, atlikėjas akordeonistas, pedagogas, talentingas vadovas ir organizatorius, įtaigus dirigentas, energingas visuomenės veikėjas. Šis žmogus orkestras, visą gyvenimą keliantis sau nemenkus iššūkius, šiais metais švenčia kūrybinio darbo penkiasdešimtmetį. Per pusę amžiaus nuveiktų darbų kraitė išties gausi, tad paminėti šią gražią sukaktį maestro Ričardas Sviackevičius kviečia į Valdovų rūmuose vyksiantį koncertą. Čia klausytojų laukia jo vadovaujamų kamerinio orkestro „Cantus“ ir akordeonų orkestro „Consona“ pasirodymai.

Kamerinis orkestras „Cantus“ – prieš keturiolika metų išsipildžiusi profesoriaus svajonė, tai kolektyvas, pasižymintis profesionalumu, darbštumu, jaunatvišku entuziazmu, daug koncertuojantis ir visuomet surandantis raktą į klausytojų širdis.

Trečią dešimtį gyvuojantis akordeonų orkestras „Consona“ – kolektyvas, išlaikęs vienintelio profesionalaus akordeonų orkestro Lietuvoje ir Baltijos šalyse statusą, stebinantis intriguojančiomis ir didelio meistriškumo reikalaujančiomis programomis.

Koncertą papuoš Artūro Noviko vadovaujami vokaliniai ansambliai „Jazz Island“ ir „Color Jazz“, operos solistės Julija Stupnianek-Kalėdienė ir Agnė Stančikaitė, jubiliato sūnus Raimondas Sviackevičius – vienas ryškiausių šių dienų Lietuvos akordeonistų, kartu su violončelininku Povilu Jacunsku, profesoriaus globotas neeilinio talento trylikametis akordeonistas Jonas Vozbutas, marimbininkas Almantas Puidokas. Programa įvairi ir spalvinga, tad numatoma graži ir prasminga šventė.