Renginiai

Pradžia  |  Lankytojams  >  Renginiai  >  Justinos Gringytės ir Petro Geniušo koncertas

Justinos Gringytės ir Petro Geniušo koncertas

Festivalis MIDSUMMER VILNIUS 2020

2020 m. liepos 22 d. 20.30–23.00 val.
Valdovų rūmų kiemas

BILIETAI PARDUOTI!

Miestą užplūdus maloniai vasariškai šilumai, Valdovų rūmuose ir vėl skambės muzika. Vidurvasario šventėje šiemet susitiks du muzikos profesionalai, savo menu besidalijantys su visu pasauliu. Valdovų rūmų Didžiajame kieme pasirodymą surengs ir ypatingos muzikos garsais miesto širdį pradžiugins mecosopranas Justina Gringytė bei vienas ryškiausių Lietuvos pianistų Petras Geniušas. 
Britų dienraščiai „The Telegraph“ ir „The Times“ J. Gringytės balsą lygino su griaustinio jėga, gyrė nepriekaištingą jos techniką. 2015 m. Tarptautiniuose operos apdovanojimuose kaip geriausia jaunoji solistė įvertinta atlikėja pasirodo Lietuvos, Korėjos, Didžiosios Britanijos, Ispanijos ir kitų šalių operos scenose. Be to, ji yra įsteigusi savo labdaros ir paramos fondą talentingiems jauniesiems muzikantams remti.
P. Geniušas iš Lietuvos atlikėjų išsiskiria nuolatinėmis naujų išraiškos formų paieškomis – per savo solidžią karjerą jis yra akomponavęs dramos spektakliams, baletams ir net kabaretams, dalyvavęs džiazą ir kitus stilius jungiančiuose projektuose. Dėstytojauja ne tik Lietuvoje, bet ir Škotijos karališkojoje muzikos akademijoje. Už savo veiklą pianistas apdovanotas Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Riterio kryžiumi.
Įspūdingas duetas užpildys Valdovų rūmų kiemą itališka muzika – skambės kompozitorių G. Rossini, V. Bellini, G. Donizetti kūriniai. P. Geniušas solo skambins D. Scarlatti, C. Debussy kūrinius.

Daugiau informacijos apie festivalį: www.midsummervilnius.com