Renginiai

Pradžia  |  Lankytojams  >  Renginiai  >  Gatvės muzikos diena 2019 Valdovų rūmuose

Gatvės muzikos diena 2019 Valdovų rūmuose

2019 m. gegužės 18 d. 16.30–19.00 val.
Valdovų rūmų kiemas

16:30 – 17:15 Adomo Dimšos koncertas

Adomas Dimša – neįtikėtinai kūrybingas ir įvairiapusis muzikantas. Savo talentu stebina jau nuo mažumės. Dainuoti ir groti išmoko pirmiau nei kalbėti, – taip jis išreiškia emocijas, o scenoje puikiai atskleidžia savo muzikinius talentus. Kelerius metus mokėsi chorinio dainavimo Vilniaus Algirdo muzikos mokykloje, dabar studijuoja solinį dainavimą Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykloje (mokytoja Gabrielė Pintukaitė-Pocienė). Per metus išmoko daugiau kaip dešimt kūrinių, tapo laureatu ir ne vieno konkurso nugalėtoju.

Gatvės muzikos dienos proga gegužės 18-ąją, šeštadienį, 16:30 val. Valdovų rūmų Didžiajame kieme surengs klasikos kūrinių koncertą.

 

18.00–18.40 val. Vilniaus Miuziklo mokyklos koncertas

Gatvės muzikos dienos proga laureato vardą pelnę ir pripažinti Vilniaus Miuziklo mokyklos mažieji solistai atliks gražiausias vaikams ir šeimai skirtas lietuvių kompozitorių dainas bei populiarias miuziklų arijas.

Solistai: Atėnė Načajūtė, Rusnė Savickaitė, Elzė Stakauskaitė, Elija Kavaliauskaitė, Gabrielė Skarbauskaitė, Ema Tenikytė, Barbora Grigūnaitė, Nikas Dmitrijevcev, Elzė Šimėnaitė, Justas Jodzevičius

Koncertmeisterė Aušrinė Garsonaitė

Pedagogės: Ingrida Žiliūtė-Antonovienė, Raimonda Janutėnaitė, Gabrielė Pintukaitė

 www.miuziklomokykla.lt

 

Renginiai nemokami, kviečiame dalyvauti!