Renginiai

Pradžia  |  Lankytojams  >  Renginiai  >  Ekskursija su muziejaus gidu „NErūpestingas amžius. Vaikystė Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje“

Ekskursija su muziejaus gidu „NErūpestingas amžius. Vaikystė Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje“

Tarptautinės parodos „NErūpestingas amžius. Vaikystė Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje“ renginių ciklas

2022 m. gruodžio 15 d. 18.00–19.30 val.
Valdovų rūmai

Vaikai visais laikais buvo brangi ir neatsiejama šeimos dalis, tačiau pats vaikystės reiškinys per amžius patyrė ne vieną pokytį, kol vaikai rado savo vietą ne tik privačioje, bet ir viešojoje erdvėje. Tarptautinėje parodoje pristatomos kūdikio laukimo, gimimo, išgyvenimo ar netekties, auklėjimo, rūpybos, sveikatos, aprangos, edukacijos, pramogų, dalyvavimo viešajame gyvenime, socialinių vaidmenų temos. Dauguma iki mūsų dienų išlikusių objektų atspindi didikų ir valdovų vaikų patirtis, tačiau parodoje reprezentuojama ir skurdi bei atšiauri pamestinukų vaikystė. Lankytojai nesunkiai atpažins ir universalius, nepriklausomai nuo epochos vaikų gyvenime svarbius daiktus: kūdikio priežiūros reikmenis, baldelius, žaislus, knygeles, be kurių neužaugo nė viena karta.
Kviečiame trumpam sugrįžti į šį nerūpestingą amžių ir patirti, ką reiškė būti vaiku Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje.

Ekskursijos kaina užsiregistravusiam lankytojui – 2 Eur + lankytojo bilietas (IV maršrutas)

Ekskursija vedama lietuvių kalba ne didesnei nei 20 asmenų grupei

Registracija į ekskursiją prasidės gruodžio 7 d. 

Daugiau apie parodą