Ekskursijos

Pradžia  |  Lankytojams  >  Ekskursijos  >  NErūpestingas amžius. Vaikystė Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje

NErūpestingas amžius. Vaikystė Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje

Ekskursija tarptautinėje parodoje
Vaikai visais laikais buvo brangi ir neatsiejama šeimos dalis, tačiau pats vaikystės reiškinys per amžius patyrė ne vieną pokytį. Nuo visuomenėje „nematomų“ mažųjų iki kūdikių šeimos portretuose, nuo visuomenės kritikos motinoms, per daug prisirišusioms prie savo atžalų, iki vaiko kaip asmenybės, kurią reikia visokeriopai puoselėti, pripažinimo – vaikai pamažu rado savo vietą ne tik privačioje, šeimos ir giminės, bet ir viešojoje erdvėje.
 
Tarptautinėje parodoje pristatomos kūdikio laukimo, gimimo, išgyvenimo ar netekties, auklėjimo, rūpybos, sveikatos, aprangos, edukacijos, pramogų, dalyvavimo viešajame gyvenime, socialinių vaidmenų temos. Dauguma iki mūsų dienų išlikusių objektų atspindi didikų ir valdovų vaikų patirtis, tačiau parodoje reprezentuojama ir skurdi bei atšiauri pamestinukų vaikystė. Lankytojai nesunkiai atpažins ir universalius, nepriklausomai nuo epochos vaikų gyvenime svarbius daiktus: kūdikio priežiūros reikmenis, baldelius, žaislus, knygeles, be kurių neužaugo nė viena karta.
 
Kviečiame trumpam sugrįžti į šį nerūpestingą amžių ir patirti, ką reiškė būti vaiku Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje.
 
Organizuotas grupes maloniai kviečiame registruotis į ekskursiją tel. (8 5) 262 0007
 
Ekskursijos kaina
Organizuotai grupei – 20 Eur + lankytojų bilietai (IV maršrutas)
Ekskursija vedama lietuvių kalba ne didesnei nei 20 asmenų grupei