Events

Home  |  Visit  >  Events  >  Koncertas visai šeimai „Karlsono mokyklėlė“

Koncertas visai šeimai „Karlsono mokyklėlė“

Lietuvos nacionalinė filharmonija: 79 koncertų sezonas Valdovų rūmuose

29 September 2019, 12.00–13.00

Sold out!

Atlikėjai
KLAIPĖDOS BRASS KVINTETAS
Aktorius AURELIJUS LIŠKAUSKAS
Režisierius NERIJUS GEDMINAS
 
Programa
Piotr Čaikovskij, Jacques Offenbach, Gennadij Gladkov

Švedijos sostinėje Stokholme, ant daugiabučio namo stogo, už kamino, stovi mažas namelis. Jame gyvena „gražus, protingas ir gerai įmitęs vyrukas pačiame jėgų žydėjime“, vardu Karlsonas. Apie jį savo knygelėse papasakojo rašytoja Astrida Lindgren, gyvenusi Karlsono kaimynystėje ir turbūt ne kartą jį sutikusi per pasivaikščiojimus.

Šis nenuorama, kuris niekaip nenori suaugti, labiausiai mėgsta išdykauti. Su juo niekada nebūna nuobodu, jo galva pilna įvairiausių idėjų. Štai dabar Karlsonas nusprendė mokytis groti trimitu. Ir ne tik trimitu, o visais variniais pučiamaisiais instrumentais iš karto! Ne tik pats mokytis, bet ir kitus pamokyti.

Kaip jam pavyks įgyvendinti savo sumanymus, pamatysite apsilankę „Karlsono mokyklėlėje“. Joje sutiksite ne tik aktoriaus Aurelijaus Liškausko vaidinamą Karlsoną, bet ir Klaipėdos brass kvintetą. Tai bus linksmas muzikinis užsiėmimas, kuriame netrūks netikėtumų ir išdaigų. Ateikite patys, atsiveskite visus Karlsoną jau pažįstančius ir apie jį dar negirdėjusius pyplius bei suaugėlius!


Bilietų kainos
6, 8, 10 Eur

Koncerto rengėja – Lietuvos nacionalinė filharmonija.
Daugiau informacijos ir bilietai internetu – http://www.filharmonija.lt/lt/bilietai-ir-informacija.html