Events

Home  |  Visit  >  Events  >  Koncertas „Opera po žvaigždėmis“

Koncertas „Opera po žvaigždėmis“

Festivalis MIDSUMMER VILNIUS 2020

24 July 2020, 21.00–23.00

Sold out!

Finalinis, jau tradicija tapęs „Midsummer Vilnius“ festivalio renginys – „Opera po žvaigždėmis“. Liepos 24 d. išskirtinį koncertą surengs ir savo asmeninį jubiliejinį 20-ąjį kūrybinį sezoną paminės operos solistas Edgaras Montvidas kartu su Lietuvos kameriniu orkestru, diriguojamu Modesto Pitrėno.
Londone gyvenantis atlikėjas, savo balsu žavėjęs žiūrovus „Covent Garden“, Milano „La Scala“ ir kitose žymiausiose operos scenose, nekantrauja sugrįžti į Lietuvą ir atlikti gražiausias operų arijas, iš kurių kelioms aranžuotes specialiai ruošia kompozitorius Jievaras Jasinskis.
Festivalis „Midsummer Vilnius“ jau neįsivaizduojamas be jo bendražygių Modesto Pitrėno ir Lietuvos kamerinio orkestro. Per ketverius festivalio gyvavimo metus scenoje kartu Lietuvos kameriniu orkestru pasirodė Asmik Grigorian, Andrius Mamontovas, Jazzu ir kiti žymiausi Lietuvos atlikėjai.
Šis ypatingas renginys taps penktojo „Midsummer Vilnius“ festivalio, vyksiančio liepos 20–24 d. sostinės Valdovų rūmuose, finaliniu akcentu.

Daugiau informacijos apie festivalį: www.midsummervilnius.com