Aktualijos

Pradžia  |  Aktualijos  >  Valdovų rūmų muziejaus edukatoriai – parodoje „Mokykla 2017“

Valdovų rūmų muziejaus edukatoriai – parodoje „Mokykla 2017“

2017 m. lapkričio 24–25 d. Nacionalinio muziejaus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų edukacijos specialistai dalyvauja parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vykstančioje parodoje „Mokykla 2017“. Septintą kartą organizuojamo renginio dalyviai turės galimybę susipažinti su edukatorių darbais, žaisti ir dalyvauti užsiėmimuose.

„Tai bene svarbiausias Lietuvos švietimo bendruomenės metų renginys. Jame kasmet dalyvauja ir Valdovų rūmų muziejaus edukatoriai. Pirmųjų parodų metu buvo pristatoma muziejaus edukacinė veikla, mokiniams siūlomi edukaciniai užsiėmimai. Pastaraisiais metais ši veikla gerokai išsiplėtė – buvo dalyvaujama aktyviuose „Atradimų laboratorijos“ užsiėmimuose. Šiais metais rengiama „Gyvenimo visuomenėje laboratorija“, į kurią iš anksto užsiregistravusių mokyklų mokiniai dalyvauja konkrečiame edukaciniame užsiėmime“, – sako Valdovų rūmų muziejaus edukatorė-metodininkė dr. Nelija Kostinienė.

Šiais metais „Gyvenimo visuomenėje laboratorijoje“ Valdovų rūmų muziejaus edukatoriai Vida Kaunienė, Lirija Steponavičienė, Nelija Kostinienė, Daiva Tuinylienė ir Egidijus Užkurėnas mokiniams pristatys svarbiausius Lietuvos valstybės ženklus ir simbolius. Tai tarsi įžanga į kitąmet vyksiančią valstybės atkūrimo šimtmečio šventę.

Susipažinti su Valdovų rūmų muziejaus edukacine veikla galės ir iš anksto neužsiregistravę parodos lankytojai. Lietuvos muziejų asociacijos stende jie ras net tris edukacinius žaidimus: „Su Vyčio ženklu“, „Vytautas Didysis“ ir „Gediminaičiai“, kurie padeda pagilinti istorijos žinias. Taip pat bus galima pabendrauti su muziejaus specialistais ir tiesiog gerai praleisti laiką.