Programos

Pradžia  |  Lankytojams  >  Edukacija  >  Programos
 • Edukacija šeimai

  ShareDalintis

  Muziejaus lankytojai maloniai laukiami būriu su savo artimaisiais, su visa šeima ir bičiuliais. Jeigu jūsų šeimoje yra vaikų, tinkamiausia veikla muziejuje – edukacija šeimai. Šių užsiėmimų svarbiausi dalyviai – vaikai. Jiems skiriama daugiausia dėmesio, parengtos specialios priemonės, pritaikytos veiklos formos ir metodikos. Per edukacinius užsiėmimus šeimai suaugusieji kviečiami aktyviai įsitraukti į visas veiklas ir pagelbėti vaikams. Tikimės, kad visiems dalyviams tai bus smagi ir vertinga patirtis.

 • Senoji muzika ir šokis

  ShareDalintis

  Kviečiame daugiau sužinoti apie Renesanso ir ankstyvojo Baroko laikotarpių muziką Lietuvos didžiųjų kunigaikščių dvare, pasimokyti senovinių šokių, arba susipažinti su senoviniais muzikos instrumentais ir pasiklausyti klavesino, vargonų bei kitų instrumentų garsų.

  Skiriama vidurinių ir muzikos mokyklų moksleiviams bei mokytojams, šeimoms ir visiems, kurie domisi senąja muzika.

 • Gediminaičių rezidencija Vilniuje

  ShareDalintis

  Kviečiame pasivaikščioti legendiniais Vilniaus pilių takais. Šimtmečius augo, keitėsi Lietuvos didžiųjų kunigaikščių buveinė ir pati sostinė...

 • Susipažinkime – Valdovų rūmų muziejus

  ShareDalintis

  Svečiams, atvykusiems pirmą kartą, pasiūlysime specialią ekskursiją – apžvalginį edukacinį užsiėmimą, per kurį būsite supažindinti su muziejaus nuolatinėmis ekspozicijomis.

 • Amatai Lietuvos didžiųjų kunigaikščių dvare

  ShareDalintis

  Vilniaus Žemutinės pilies teritorijoje buvo aptikta daug įdomių archeologinių radinių. Juos tyrinėdami galime geriau susipažinti su Vilniaus miestiečių ir Lietuvos didžiųjų kunigaikščių dvariškių buitimi, jų kasdienius apyvokos daiktus gaminusiais ir prabangą kūrusiais amatininkais.

 • Heraldiniai ženklai ir ceremonialas

  ShareDalintis

  Prabėgusių amžių Lietuvos valstybės ir didikų heraldiniai ženklai, ceremonialo tradicijos mena garbingą mūsų valstybės praeitį. Susipažinę su senaisiais Lietuvos valstybingumo ženklais, geriau suprasime mūsų protėvių gyvenimą ir siekį išsaugoti bei puoselėti savo valstybę.

Pradžia  |  Lankytojams  >  Edukacija  >  Programos