Kontaktai

Pradžia  |  Kontaktai

Nacionalinis muziejus
Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai

Katedros a. 4, LT-01143 Vilnius
Įstaigos kodas 302297628
PVM mokėtojo kodas LT100007722511

KONTAKTAI LANKYTOJAMS
Ekskursijos: tel. (8 5)  262 0007, el. p. ekskursijos@valdovurumai.lt
Edukacijos: tel. (8 5)  261 7445, el. p. edukacija@valdovurumai.lt
Renginiai: tel. (8 5)  262 0067, el. p. renginiai@valdovurumai.lt
Žiniasklaida: tel. (8 5)  262 2645, mob. 861447418, el. p. r.vaiciulyte@valdovurumai.lt

MUZIEJAUS DARBO LAIKAS
II, III, V, VI
 10.00–18.00
IV 10.00–20.00
VII 10.00–16.00
Valdovų rūmų muziejus nedirba pirmadieniais ir valstybinių švenčių dienomis,
išskyrus Vasario 16-ąją, Kovo 11-ąją ir Liepos 6-ąją

Paskutiniai lankytojai įleidžiami likus valandai iki muziejaus uždarymo.

ADMINISTRACIJOS DARBO LAIKAS
I–IV
 8.00–17.00
V 8.00–15.45
Pietų pertrauka 12.00–12.45
Prieš valstybines šventes – viena valanda trumpiau
Tel. (8 5)  212 7476
Faks. (8 5) 212 7470
El. p. info@valdovurumai.lt

Įstaigos valdymo struktūros schema

Darbuotojų sąrašas ir kontaktai

Darbuotojų elektroninio pašto adresai sudaromi pagal schemą v.pavarde@valdovurumai.lt nenaudojant lietuviškų raidžių
(v – pirmoji vardo raidė)

Vardas, pavardė

Pareigos

Telefonas, el. paštas

Administracija

dr. Vydas Dolinskas

direktorius

(8 5)  212 7476

Ėrika Striškienė

direktoriaus pavaduotoja-vyriausioji fondų saugotoja

(8 5)  262 9988

dr. Jolanta Karpavičienė

direktoriaus pavaduotoja (kultūrinei veiklai)

(8 5)  219 9733

Eduardas Kauklys

direktoriaus pavaduotojas (mokslinei ir ūkinei veiklai)

(8 5)  255 9159

Regina Ašipauskienė

vyriausioji buhalterė

(8 5)  261 3041

Ana Aleknavičienė

strateginių (kultūrinių) projektų vadovė

(8 5)  260 8947

Daiva Mitrulevičiūtė

tarptautinių ryšių vadovė

(8 5)  212 7466

Rinkinių apskaitos ir saugojimo skyrius

Dalius Avižinis

vedėjas

(8 5)  212 1139

Laura Aldona Grybauskaitė

rinkinio saugotoja-tyrinėtoja

(8 5)  212 7448

dr. Irena Kaminskaitė

rinkinio saugotoja-tyrinėtoja

(8 5)  212 7448

Mindaugas Kaminskas

rinkinio saugotojas-tyrinėtojas

(8 5)  212 0026

Giedrė Liekytė

rinkinio saugotoja-tyrinėtoja (8 5)  212 7448

Milda Samulionytė

rinkinio saugotoja-tyrinėtoja

(8 5)  212 7448

Sigita Venckūnienė

rinkinio saugotoja-tyrinėtoja

(8 5)  212 7448

Toma Zarankaitė

rinkinio saugotoja-tyrinėtoja

(8 5)  212 1139

Eglė Zaveckienė

rinkinio saugotoja-tyrinėtoja

(8 5)  212 7448

Mokslinių tyrimų centras

Gintautas Striška

vedėjas

(8 5)  262 9988

Archeologijos grupė

dr. Povilas Blaževičius

administratorius-vyresnysis muziejininkas

(8 5)  262 9988

Egidijus Ožalas

vyresnysis muziejininkas-archeologas

(8 5)  261 9140

Rasa Valatkevičienė

vyresnioji muziejininkė-archeologė

(8 5)  212 0026

dr. Rūtilė Pukienė

dendrochronologė

(8 5)  212 0026

Restauracinės priežiūros grupė

Mantvidas Mieliauskas

administratorius - restauratorius (8 5)  261 9140

Medeina Steponavičiūtė

restauratorė, chemikė-technologė

(8 5)  261 9140

Deimantė Baubaitė restauratorė

(8 5)  261 9140

Jurgita Kalėjienė

restauratorė

(8 5)  261 9140

Dainius Šavelis

restauratorius

(8 5)  261 9140

Aušra Lukaitytė

restauratorė

(8 5)  261 9140

Andrius Salys

restauratorius

(8 5)  261 9140

Architektūros grupė

Rasa Abramauskienė

administratorė-vyresnioji muziejininkė

(8 5)  212 0026

Ričardas Račinskas

muziejininkas-architektas

(8 5)  212 0026

Kultūros ir dailės istorijos grupė

Eimantas Gudas

administratorius-vyresnysis muziejininkas

(8 5)  262 9988

Rita Lelekauskaitė

dailės istorikė

(8 5)  262 9988

Archyvavimo grupė

Vytautas Abramauskas

fotografas

(8 5)  262 9988

Rima Ašmenaitė

archyvarė

(8 5)  212 0026

Rita Manomaitienė

dailininkė  

Ekskursijų ir edukacijos skyrius

Lirija Steponavičienė

vedėja (8 5)  261 7445

Ekskursijų grupė

Birutė Šulinskienė

ekskursijų koordinatorė

(8 5)  262 0007
8 684  11 980
ekskursijos@valdovurumai.lt

Gediminas Gendrėnas

vyresnysis gidas

(8 5)  262 0007

Elena Gasiulytė-Dautartienė

gidė

(8 5)  255 9153

Joana Poderienė

gidė

(8 5)  262 0007

Edukacijos grupė

Vida Kaunienė

edukacijos koordinatorė

(8 5)  261 7445
8 684  12 017
edukacija@valdovurumai.lt

dr. Nelija Kostinienė

edukatorė-metodininkė (8 5)  261 7445

Rūta Kaupaitė

edukatorė

(8 5)  255 9153

Vilimas Norkūnas 

edukatorius (8 5)  255 9153

Daiva Tuinylienė

edukatorė (8 5)  262 0007

Egidijus Užkurėnas

edukatorius (8 5) 262 0007

Beatričė Urmilevičienė

edukatorė (8 5) 262 0007

Renginių skyrius

Vytautas Gailevičius

vedėjas

(8 5)  262 0067

Iveta Jaugaitė

kultūrinių renginių koordinatorė (8 5)  262 0067

Arnita Petrulytė

kultūrinių renginių koordinatorė (8 5)  262 0067

Eligijus Abarius

renginių aptarnavimo koordinatorius (8 5)  262 0067

Tautvydas Navikas

renginių aptarnavimo koordinatorius

(8 5)  262 0067

Martynas Bagdonas

renginių aptarnavimo koordinatorius (8 5) 262 0067

Marius Kazakevičius

kultūrinių renginių koordinatorius (8 5) 262 0067

Parodų ir leidybos skyrius

Marijus Uzorka

vedėjas

(8 5)  255 9152

dr. Živilė Mikailienė

parodų ir leidybos koordinatorė

(8 5)  255 9164

Povilas Andrius Stepavičius

parodų koordinatorius

(8 5)  255 9152

Laima Kunickytė

redaktorė (8 5)  255 9155

Indrė Makauskaitė

redaktorė (8 5)  255 9155

Saulius Marteckas

dizaineris-maketuotojas  

Bendrųjų reikalų skyrius

Ernesta Sargūnaitė

vedėja

(8 5)  212 7476
info@valdovurumai.lt

Erika Sereikienė

personalo specialistė (8 5)  255 9163

Ramunė Vaičiulytė

komunikacijos koordinatorė

8 614  47 418

Mindaugas Puidokas

rinkodaros koordinatorius

(8 5) 255 9156

Nijolė Urbienė

bibliotekininkė

(8 5)  261 0023

Finansų ir buhalterinės apskaitos skyrius

Rita Čeikaitienė

vyriausiojo buhalterio pavaduotoja

(8 5)  255 9157

Gabrielė Datenienė

buhalterė

(8 5)  261 3041

Silvija Mažrimaitė

bilietų kasos darbuotoja (8 5)  255 9161

Aušra Mikaitytė

bilietų kasos darbuotoja

(8 5)  255 9161

Nerija Perlavičiūtė

ekonominio planavimo specialistė (8 5) 255 9158

Jolanta Stučinskienė 

viešųjų pirkimų specialistė (8 5) 255 9150

Informacinių technologijų skyrius

Rimvydas Mockus

vedėjas

(8 5)  261 7131

Vitalij Aleksandrov

sistemos inžinierius

(8 5)  255 9151

Tigran Ovejan

sistemos inžinierius

 

Vaidas Voitechovičius

sistemos inžinierius

(8 5)  261 7131

Rūta Rapkevičiūtė

sistemos inžinierė

 

Giedrius Narbuntas

sistemos inžinierius

 

Pastatų ir technologinių įrenginių skyrius

Kęstutis Karla

vedėjas

(8 5)  261 1582

Technologinių įrenginių aptarnavimo grupė

Egidijus Stankevičius

vedėjo pavaduotojas

(8 5)  261 1582

Aurimas Ramelis

procesų automatizavimo inžinierius

(8 5)  261 1582

Tomas Kubiliūnas

vyresnysis technikas

(8 5)  261 1582

Ūkio grupė

Eugenijus Iliška

aukštos kvalifikacijos darbininkas

(8 5)  261 1582

Gintaras Šėmys

aukštos kvalifikacijos darbininkas

(8 5)  261 1582

Česlavas Voitonis

aukštos kvalifikacijos darbininkas

(8 5)  261 1582

Ričardas Seredis

aukštos kvalifikacijos darbininkas (8 5)  261 1582

Tvarkybos grupė

Tomas Valatkevičius

administratorius

 

Statybos priežiūros grupė

Tomas Rackevičius

statybos techninės priežiūros specialistas  

Marius Darvidas

statybos techninės priežiūros specialistas  

Ramunė Gudėnė

viešųjų pirkimų specialistė (8 5) 255 9154

Tatjana Makaršina

sąmatininkė (8 5) 255 9154

Apsaugos ir ekspozicijų priežiūros tarnyba

Stasys Avižinis

vedėjas

(8 5)  255 9160

Apsaugos grupė

Valentinas Butrimas

vedėjo pavaduotojas

 

Ekspozicijų priežiūros grupė

Gitana Ričkuvienė

administratorė

 

 

Atnaujinta
2017-04-12
Pradžia  |  Kontaktai